Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol Tudnék venni "egészhátas"...

Kupicalajos kérdése:

Hol Tudnék venni "egészhátas" Nirvana logó-s felvarrót a mellényemre Fehérváron, vagy esetleg a netről rendelni? Google-ben már rákerestem de csak 10x10 cm-eset találtam.

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vehetnél egy Nirvana pólót és annak a mintáját textil ragasztóval felragaszthatnád, jól nézne ki. :) Sajnos felvarrót nem tudok hol lehet venni. :/
2017. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh ez nem rossz ötlet. De ha hivágom a pólóból és felragasztom akkor ugyan úgy lehet majd mosni a farmermellényt? Mivel ez egy punk mellény tele van szegecsekkel és csak kádban tudom mosni szivaccsal. Esetleg ha ragasztás helyett felvarrom akkor nem fog szétfoszlani a póló.
2017. júl. 10. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ha felvarrnád akkor lehet még jobb lenne. :) De szerintem ha direkt textil ragasztóval ragasztod akkor úgy nem jön le szerintem mosással mert az direkt olyan. :) Viszont még nem próbáltam ilyesmit, csak képet láttam róla. Remélem sikerül/sikerült neked valamilyen módszerrel. :)
2017. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!