Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 14 évesen jó rám...

Kis Dávid Attila kérdése:

Szerintetek 14 évesen jó rám a Calvin Klein asló?

Figyelt kérdés
Egy S méretű Calvin Klein alsót szeretnék venni 14 éves vagyok és félek hogy nagy lesz

2017. jún. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
És észt venni nincs lehetőséged? Lehetőleg XL méretben vegyél. Most komolyan miért menő ennyi pénzt elszórni egy sz@ros gatyára. Majd ha dolgozol, lesz pénzed majd akkor vegyél ilyeneket. Semmivel nem leszel menőbb ettől, sőt idősebbek szemében mint pl én (21F) csak annyi jön le ebből, hogy mennyire éretlen vagy. Ha meg nem is látszik akkor meg pláne hülyeség. Hagyd meg a modelleknek meg sztároknak ezeket. Csak idétlen pénzkiszórás.
2017. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne rád
2017. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
JA.
2017. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem korhoz van kötve drága szívem.... bemész a boltba és megnézed..
2017. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első: Szaros gatyára semennyi pénzt nem érdemes költeni. Tisztára annál inkább. A márkaboltban meg tisztát kap. :) Bocsi, muszáj volt ezt elsütnöm. Amúgy meg a többiekkel egyetértek.
2022. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!