Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit fizetnétek egy...

Ti mennyit fizetnétek egy replika (jobb minőségű) adidas superstar hologram cipőért?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy fillért sem. Ha ingyen adnának egy eredetit, az is egyenesen a kukába menne.
2017. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én pont ugyanannyit, mint az első válaszoló.
2017. jún. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellene olyan cipő. Egyszerűen undorító az egész ahogyan kinéz más színben is.

F

2017. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira bírom ezeket a sz.arrágókat, hogy ingyen se kéne meg ahjj röhejesek vagytok. Valaki odaadna egy 30 ezres cipőt biztos kukába dobnátok. Ahaaa. Egyébként hamisítványért semmit, ha fake cuccod van te is csak egy fake ember vagy.
2017. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nekem tényleg nem kéne ingyen. A kukába azért sajnálnám dobni, azzal meg idő megy el, hogy lepasszoljam valakinek. Emberek közé biztosan nem mennék benne, mert csúnyának tartom. Még ha jól is nézne ki, akkor sem járnék olyan cipőben, ami percenként szembejön az utcán és a tinik között státuszszimbólum.
2017. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!