Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bankettra ez az összeállítás?...

Bankettra ez az összeállítás? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Nahszóval 14/L vagyok, és a 8.osztályos bankettra már kaptam ruhát. de nem tudom, h oda illik-e ilyesmiben elmenni :S szóval:

egy (vastag) pántos(fekete) , eléggé kivágott,rózsaszín-fekete-fehér mintás bő hosszított (combközép felé picivel ér)felső, aminek a legaljába vékony gumi van.(de összehúzza eléggé). ezt a felsőt egy hosszú fekete leginggel, és egy magassarkú szandállal (fekete) . ilyet illene?? nem vok az a vékony alkat, de sztem nem áll rosszul.. amugy azon a banketton lesz a szerenád is.


2010. máj. 19. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kivágott?

Ha az ízlésesség határain belül kivágott,akkor nem rossz.

Egyébként szerintem nem rossz az összeállítás.


Nekünk nem volt bankett,de szerintem ez nem lenne rossz összeállítás.

Szerintem az a fontos,hogy legyen elegáns és jól érezd magad benne!

15/L

2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem durván. egy normál melltartó nem látszik ki belőle
2010. máj. 19. 17:47
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

14 évesen minek a magassarkú? :S Ne haragudj, de a korosztályod nevetségesen néz ki benne. Egyébként szerintem a legging+ tunika összeállítások inkább bohócosak, nem elegánsak vagy csinosak... :S Bár nemtudom mennyire kell elegánsnak lenni az általános iskolai banketten, de én inkább vmi ilyemsit választanék: [link]

[link]

[link]

2010. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én simán fekete nadrágban és fehér blúzban mentem, ahogy mindenki. Minek kell kiöltözni ?
2010. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát magassarkú kell ballagásra .és ugyanaz a fekete cipő lenne..
2010. máj. 19. 18:37
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem jó összeállítás :D
2010. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kösziii :DD
2010. máj. 19. 21:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó. És most hogy egy-egy alkalomra magassarkút vesz, abban sincsen semmi rossz. Érezd jól magad benne, ez a lényeg:)
2010. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D amugy már lefényképeztem magam benne :)
2010. máj. 23. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Az összeállításod jó, nekünk úgy volt a szerenád,hogy elmentünk az összes olyan tanárhoz,aki jelentősebb szerepet töltött be az eltöltött 8 év alatt, alsós-felsős osztályfőnökök, kedvencebb tanárok.Magassarkúban bírni fogod azt a jövés menést, mert mi kb. 11-ig voltunk?:D


De attól kellemes időtöltést.:)


15/L

2010. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!