Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bankettra ez az összeállítás?...

Bankettra ez az összeállítás? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Nahszóval 14/L vagyok, és a 8.osztályos bankettra már kaptam ruhát. de nem tudom, h oda illik-e ilyesmiben elmenni :S szóval:

egy (vastag) pántos(fekete) , eléggé kivágott,rózsaszín-fekete-fehér mintás bő hosszított (combközép felé picivel ér)felső, aminek a legaljába vékony gumi van.(de összehúzza eléggé). ezt a felsőt egy hosszú fekete leginggel, és egy magassarkú szandállal (fekete) . ilyet illene?? nem vok az a vékony alkat, de sztem nem áll rosszul.. amugy azon a banketton lesz a szerenád is.


2010. máj. 19. 16:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nálunk nem lesz jövés-menés. a suliba lesz csak a szerenád (tanárok máshogy nem engedték meg). tehát minden a suliba lesz. csak épp szerenádkor mi lemegyünk az udvarra, a tanárok meg felmennek az emeleti ablakokba :)
2010. máj. 23. 14:00
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Mit szerencsétlenkedsz te nyominger, már 1 linket ha bemásoltál volna mindenki tudná miről van szó, de nem.

Te beteszel 1 marha kérdést amiben elvileg neked kéne döntened, és akkor tottó lottóza ki mindenki neked hogy milyen az a ruha, és hogy jol áll e rajtad meg hogy odaillő e? hát te kisjány nagyon fékes vagy,...


Jah.. sorry a véleményemre voltál kiváncs: sza.rul fog állni rajtad, mindenki rajtad fog röhögni és ku.rvásul izléstelen leszel :) pussz pussz hül.yegyerek

2010. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ahhoz a rucihoz amit leirtál illene ez a smink:)

[link]

szivesen!

2010. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
na most azt nem értem, miért nem lehet normális válaszokat írni. nem itt kéne eltölteni azokat az unalmas vasárnapi délutánokat és baromságokat írogatni. én megkérdeztem hogy illik-e oda.elvégre első bankett..és erről nem beszél senki h oda mit illik. köcce pucca az utolsó két válaszolónak. jót röhögtem :DDD
2010. máj. 23. 15:10
 15/15 anonim ***** válasza:
de most tényleg igazuk van.. hogy döntsük el mi hogy rajtad mi áll jól mikor sosoem láttunk se téged sem a ruhát nem mindenkinek van olyan jó képzelő ereje hogy most tippre-topp ugy ahogy vagy elképzeljen.. de most könyörgöm na...ezt te sem gonolod ugye komolyan? :-S
2010. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!