Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron baseball sapkán kívül...

Nyáron baseball sapkán kívül még mit hordhat egy lány a meleg miatt? Mert nekem pl. nem áll jól, és helyette szeretnék vmit.

Figyelt kérdés
persze ha divatos az sem árt...:)
2017. jún. 22. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogy visszatérjünk a kérdéshez és pár értelmetlen válaszhoz: azért kell fejfedő a fejre nyáron, mert ha nagy a meleg, príma hőgutát lehet kapni fedetlen fejjel, vagy fejbőrhólyagosodást.
2017. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: nem bármilyen emberi lényről hanem bármilyen élőlényről.


Remélem a további életed során az összes nő jól becsap és megkeseríti az életedet, mert te csak ezt érdemled.


Jó szar életet neked...

2017. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

És bocsánat kérdező, hogy így szét lett offolva a kérdésed.


Remélem ezt a beteg idiótát meg mihamarabb eltakarodik innen.

2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Mint irtam a nok miatt lettem ilyen! Ha nehez lenne felfogni, nyilvan nem igy viselkedtem veluk anno.

De most mar sikerult megutalni oket rendesen, es koszonom a jo kivansagot,de mar nem kezdek veluk ezert nem is tudnak atvagni,amugy szep es kiegyensulyozott eletem van mert nem attol lesz szep elete valakinek,hogy van parja ,csupan azoknak akik igy kepzelik el.

Vannak jo hobbiaim ,az allatokat tobbre becsulom a noknel mert nem szamitoak es oszinte a szeretetuk.

En meg azt adok amit kapok.

2017. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tudod hogy ez betegség?
2017. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!