Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő ruhaboltokról? H&M, F&F, Tally Weijl, Zara, Mango, Stradivarius?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első kettő és a Zara sz..r , tucatbolt, drága és még sz..r minőségben is árulják

a tallyról és a mango-ról nem tudom, ott még nem vásároltam

múltkor a stradivariusban vett a párom nekem egy felsőt, jó minőségű csak nagyon drága volt

2017. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En csak ezekbe vasarolok kiveve az F&F es Tally Weil helyettük inkabb meg a Bershka es a Pull&bear. Szerintem jo minőségűek en szeretem oket 😇
2017. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A Zara túlárazott és idétlen ruhák vannak, évek óta nem vettem ott semmit. F&F, H&M, Tally Weijl nagyon silány, Stradivarius, Bershka (ez a kettő ugyanaz más cimkével) nem rossz. De ezek mind gyenge minőségű tucat darabok, egy-két szezonra, hétköznapra felkapni jók.
2017. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Zara: szar minőség túlárazottan... múltkor bementem, megfogdostam pár ruhát, hát olyan gány sprőd anyagból volt az összes, hogy kínai piacon jobb minőséget vásárlok

- H&M: szerintem a maga kategóriájában jó... tűrhető ár (bár mondjuk én ott csak leértékeléskor vásárlok), többféle stílus. A táskáik viszont mostanában nagyon gagyik, szarul vannak megvarrva

- F&F: a felsoroltak közül a kedvencem... jó ár, nemcsak tinicsajnoknak készült übertrendi darabok vannak benne, hanem idősebb korosztály is fel tud belőle öltözni tisztességesen és csinosan

- Tally Weijl: régen nagyon proli divat volt, kb. az agyatlan klón k...san öltözködő 10-14 éves tinilányok Mekkája... mostanában értelmesebb cuccok vannak ott, de még mindig nem az én stílusom

- Stradivarius: tűrhető.

- Mango: nekem kifejezetten tetszenek a cuccaik, minőségre is jónak tűntek.

2017. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, mit akarok venni.

A H&M-ben szeretem a basic darabokat beszerezni, sima nyári ruha, póló, ing, de a farmerek nagyon gagyik, a táskák meg cipők szintén, viszont a fehérneműiket is szeretem.

A Zara stílusra nekem általában bejön, bár az idei tavasz-nyár kollekció eléggé megviselte a szépérzékem. A cipőik kényelmesek, és a táskáik is szuperjók. A farmereket onnan nagyon szeretem, meg ott szoktam venni elegánsabb, vagy bulizós cuccokat is, dzsekiket.

A Mangóban Stradivariusban ritkábban vásárolok, általában akkor megyek be, ha az előző kettőben vagy online nem találok semmit, ami tetszene. A Mango outlet online boltjukban többször vásároltam már dzsekiket, kabátokat, elegánsabb cuccokat, teljes áron nagyon ritkán.

A Tallyba évek óta be sem tettem a lábam, anno nagyon gagyinak találtam, fogalmam sincs, most milyen.

Az F&F szerintem jó, bár nem szoktam vásárolni, mert nincs a közelben és lusta vagyok kimenni a város végébe :D

2017. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

H&M: szeretem és elégedett vagyok vele ár-érték arányban. Igaz, hogy vannak túlárazott termékeik, de azokat nem veszem meg :D Basic dolgokat mindig ott veszek (és C&A-ban)

F&F: jó minőségű, de szerintem túl van árazva, ezért csak leárazáskor vásárolok ott. De olyankor nagyon megéri.

Tally: sose vásároltam még ott, nem az én stílusom

Zara: csak parfümöket vásárolok ott, a ruhák nem az én stílusom

Mango: sosem vásároltam még ott, véleményt nem tudok mondani

Stradi: van pár jó dolgom onnan, amik jó minőségűek is.

2017. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

H&M: szeretem, bár a minősége a ruháknak 5k-tól kezdődik.

F&F: kihagyom, köszi

Tally: nem nagyon szeretem, rossz minőség

Zara: kicsit drága, de a stílusban a ruhák hozzám passzolnak és tartósak

Mango: öreges vagy én nem tudom, egy felsőm van csak onnan :D

Stradi: olyasmi, mint a h&m

2017. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!