Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete fehérnemű, nadrág,...

A fekete fehérnemű, nadrág, felső, kabát, kendő és cipő nem túl sok sötét ruha?

Figyelt kérdés

Holnap találkozom a szerelmemmel, és feketben leszek, mert hideg lesz (fúj a szél vagy egy hete, és elég rétegesen leszek öltözve, de ha a nap is süt, akkor leglaább a sok fekete melegít).


Egyébként nem vagyok tagja semmilyen sötétruhás szubluktúrának, csak szeretem ezt a színt is, mint a többit, és ezeket a ruhákat válogattam össze, mert összesen ennyi fekete holmit viszek, és többször már nem szeretném ezeket ott viselni, csak egyszer, amikor odafelé megyek.


2010. máj. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de azért sztem a kendő azért lehetne színes:)
2010. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak fekete kendőm van, de az sem az a szabvány most menő palesztin (nem szeretem >.<), hanem egy sima nyakbalavó, az elején valami szöveggel, ami aranyszínű.


Köszi a választ :)

2010. máj. 19. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
miért baj az,ah túl fekete?Én is imádom,pedig nem vagyok én sem egy szubkultúra tagja sem!A fekete slankít,elegánssá és komollyá tesz!A világ egyik legszebb színe számomra!Ha ilyen időben fehér gatyát vennél,na akkor lenne gáz..sok esős latyak,mind fölcsapódna,úgy néznél ki,mintha szennyes lenne,vagy nem tom,érted?!Amúgy én sem bírom a palesztín kendőt,mindenkin ottvan..nem állnék be a sorba,köszi! :D
2010. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, de a legtöbb ember buta, és a feketáre ezt mondják, hogy "nézd már, imó, meg meg akar halnii~", és ezt szánalmasnak tartom. Meg a divatokat is. :D
2010. máj. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!