Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen összeáll...

Szerintetek egy ilyen összeállítás nagyon "ünneplős", vagy csak simán kicsit elegáns, de akár mindennapinak is elmegy?

Figyelt kérdés
[link] Ez az alap, bár a szoknya nem pont ilyen, az anyaga más, de hasonló szabású és az ing nyakában van egy kis fekete-fehér kendő, kb így néz ki: [link]

2017. jún. 23. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva elmegy hétköznapinak is. Én alapból az elegánsabb vonalat képviselem szóval nem biztos, hogy az én válaszom releváns.
2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is elegánsabban öltözködöm a hétköznapokon is, szóval én gondolkodás nélkül felvenném csak úgy
2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán felvenném egy hétköznapon is.
2017. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is felvenném hétköznapokra.
2017. jún. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Én is felvettem, többször is, csak egy csomóan rákérdeztek, hogy miért vagyok kiöltözve:D
2017. jún. 24. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon jó választás, csinos! Sokkal szívesebben nézek én is ilyen fiatal hölgyeket az utcán, mint szakadt farmeros, bakancsos lányokat.


Ünneplősnek sem mondanám, azért egy nagy ünnepre úgy gondolom még jobban illik megadni a módját.


Én azt figyeltem meg, hogy mindenki fejében más kép él a "kiöltözésről", valaki már azt is annak nevezi, ha az illető felvesz egy bőrdzsekit, én kiöltözésnek azt hívom, ahogy elegánsan felöltözik az ember mondjuk színházba. De nincs ezzel baj, szoktatni kell az emberek szemét a széphez, ízléseshez!


Üdv: Libra94

2017. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Boltba ne menj le így mert hülyének néznek, tapasztalatból mondom :D

Egyébként simán hordható, nekem is vannak ilyen felsőim amihez jár alapból kis masni is a nyaknál megkötve. Nadrággal és szoknyával is simán hordható.

2017. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor ha pl. munka után betérnék a boltba, inkább ne tegyem, hanem menjek haza átöltözni a susogós naciba, hátha valaki nem látott még dolgozó embert, és hülyének talál nézni? :D
2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!