Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez az összeállítás randira?...

Jó ez az összeállítás randira? 22/l

Figyelt kérdés

felső:


[link]


nadrág:


[link]


cipő:


[link]



2017. ápr. 8. 19:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam egy ilyen összeállításra, mert nem igazán vagyok az a szoknyás típus, elég fiús a stílusom, viszont egy egyszerű farmer-pólóban sem szeretnék elmenni, azt valahogy nem érzem alkalomhoz illőnek. :)

Amúgy egy egyszerű kis vendéglőben lennénk, utána meg egy kis városnézést tervezünk, szóval nem egy nagyon elegáns helyre megyünk, de azért mégis szeretnék neki tetszeni. :)

2017. ápr. 8. 19:39
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem olyan mint egy negyven éves kétgyerekes szingli anyuka az irodában :/
2017. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg fiúsnak tűnik így elképzelve az összhatást.
2017. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem unod még?
2017. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát... nem tudom, a szerencsés jelölt, ha komoly érdeklődést mutat legalább tudod, hogy tényleg a személyiséged miatt szeret, nem a külsőségek miatt. :D

Na jó, csak viccelek, nem akarlak megbántani.

Engem személy szerint férfiként annyira nem érdekel a divat, meg az öltözködés, egy nőn sem, de azért ez a cipő egy kicsit erős, középiskolás tanévnyitóra amúgy kiváló.

A barna, fehér, fekete színeknél kissé vidámabbak nem merültek fel benned lehetőségként? Tavasz van, meg minden, meg randira mész, nem misére.

2017. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Huuu, ne haragudj, de en 35 multam, es veletlenul sem vennem fel ezt az osszallitast, meg munkaba sem! Pedig en sem vagyok szoknyas tipus egyaktalan, de attol meg siman lehet csinos valaki hogy nadragot hord..

Feher inget randira, meg ilyen kosztum nadrag ezzel az ormotlan cipovel? Elgondolkodtam, hogy ez most kamu kerdes-e a cipot latva...

Egy sima fekete / sotetkek csinos szabaszu fari (lehetoleg nem koptatott, nem szaggatott) balerina (magassarkut mondanek, de az nem eppen idealis setalos randihoz), es valami kevesbe irodista bluz (akar feher is) szerintem minden no ruhataraban megtalalhato. Vagy a bluz helyett esetleg vmi szebb polo + szines blezer.

Szoval a farmer polo megfelo szabassal, szinnel es anyaghasznalattal, egy blezerrel feldobva sokkal jobb, hidd el!

Es mindehez valami passzolo utos kiegeszito (pl egy feltunobb nyaklanc) kotelezo!

2017. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a cipő szörnyű... és ez a trapéz nadrág sem egy szép darab, már bocsi... szerintem egy egyszerű farmer jobb lenne, az inggel nincs különösebb probléma
2017. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te biztos hogy nő vagy?-)
2017. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos komolyan gondolta😒
2017. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem így jobb lenne:

Cipő: [link]

Nadrág: [link]

Felső: [link]

Plusz még hozzácsaphatsz egy bőrdzsekit ha este mentek és hideg lesz. :D

2017. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!