Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt mát Ebay-ről...

Valaki rendelt mát Ebay-ről fürdőruhát? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a minőségre, szállításra stb..

2017. jún. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Eladó függő.

Ha Kínából érkezik nagyon figyelj rá, hogy nagyobbat rendelj, mint a saját méreted.

Én rendeltem egyszer egy S-es méretűt, merthogy nekem az kell, de a rövidnacija, mert az is volt hozzá, a combomra sem jött fel.

Egy másiknál is S-est vettem, ott a felső jó volt, az alsó viszont kicsit szorított, rendeltem egy M-est is, annak az alja már jó volt (mondjuk ez lehet, hogy inkáb a gnóm alkatomnak köszönhető :))

A fenti 2 minőségével nem volt baj, egy 3. viszont szerintem annyira gagyi, hogy az azóta sem volt rajtam.

Szállítással még sosem volt problémám, bármit rendeltem Ebayről, minden megjött időben, de inkább előbb.


Amúgy YT-n találsz sztem több értékelős videót is, itt van egy:

https://www.youtube.com/watch?v=mYwpjwMFCmI


Azt hiszem, van még 1 ilyen videója ezenkívül.

2017. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a videót is! :)
2017. jún. 25. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2017. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!