Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25-30 éves nők ti milyen...

25-30 éves nők ti milyen gyakran vásároltok? Sok ruhadarabotok van?

Figyelt kérdés

Én havonta veszek 3-4 darabot, de leginkább egyberuhákat. Tavaszi-nyári ruhatáramban szép szàmmal van mit felvenni, de őszi-téli alig. Mit gondoltok mennyi a reális szám? pl. 7 pulcsi/minden napra egy

Arra gondoltam, hogy most sok helyen akciósak a hosszú ujjúak azt veszek, de nem tudom miből mennyit kellene begyűjtenem ebben a pár hónapban.


2017. jún. 24. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
25-30 évesen nem tudod miből hány darab kell??
2017. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Én legtöbbször turiba járok, havonta 1-2 alkalommal de nem veszek mindig ruhát, sokszor csak körülnézek. A pólóim és az egyberuháim turisak, nadrágot viszont a kis méretem miatt boltban kell vennem, igazából abból mindig állandó mennyiséget tartok, van x darab és ha egy tönkremegy, akkor veszek helyette olyan színűt. Igazából elég sok ruhám van, mert 7 évig diákmelóztam és külön ruháim vannak a melóba és az egyetemre. Fehérneműm is azért van sok, mert a koliban nem tudok akkor mosni amikor akarok, hanem amikor van szabad gép és így nem ért meglepetés, hogy elfogytak a bugyik de mosni meg nem tudok.

íHa ruhavásárlás előtt állsz, elsősorban azt érdemes mérlegelni, hogy mennyire tudod kihasználni azt adott ruhadarabot. Amit jobban kihasználsz, abból vegyél többet. Pl. nekem nincs vékony hosszú ujjú felsőm, mert télen is rövid ujjúban vagyok, nyárra viszont sok átlátszó "függöny" cuccom van, mert 25 fok fölött már haldoklom.

2017. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Most többet vásároltam, mint szoktam, mert nem nagyon voltak/vannak nyári ruháim, strandon/nyaralni 5 éve nem voltam, úgyhogy nyári ruhákat, fürdőruhákat vettem.

Havonta-kéthavonta szoktam én is pár ruhadarabot beszerezni, amire épp szükségem van.

Nincs annyira sok ruhám, mert ahogy vásárolok új cuccokat, a régieket folyamatosan válogatom ki, nem szeretem, ha sok ruhám van és nem átlátható a szekrényem. Amit nem viseltem régóta, az megy a zsákba, aztán eladom, elajándékozom, akármi.


Szerintem nincs ilyen, hogy miből mennyi kell. A lényeg, hogy akármennyi ruhád is van, tudd őket egymással viselni, és akkor sokkal több lehetőséged van változatosnak lenni, mint akkor, ha egy blúzt mindig csak egyetlen egy szoknyával tudsz felvenni, mert semmi más ruhádhoz nem passzol.

2017. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!