Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároltok jó minőségű,...

Hol vásároltok jó minőségű, de mégsem drága zoknikat?

Figyelt kérdés

1. a 100% pamut zoknik amelyekbe nem büdösödik a láb?

2. jó minőség, amelyiknek darabja nem 1000-2000 ft (vettem adidas, vans zoknikat már, jó minőség, de annyit betárazni belőlük, hogy elég legyen, nem kevés pénz...)

3. egyáltalán mennyi az időtartama egy zokninak?

Szeretem a mintás zoknikat, de ezeket ténylegesen nem lehet olcsón, minőségit venni. Egyszínű, snassz zoknikat szeretnék kicsit átalakítgatni hímzéssel, festéssel stb. Milyen márkát, boltot ajánlotok?



2017. ápr. 19. 10:16
 1/9 anonim válasza:

Tesco f&f szerintem nagyon jo minosegu es nem is draga. Nekem olyan van, hogy egyszinu fekete de a sarka meg a labujja resze mind masmilyen szinu:D gondolom van masmilyen is

Vans zoknit en nem szeretem

Decathlonban vannak meg jo egyszinuek

2017. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vettem már több helyen is. Márkásat Bellindát, abból 1000 körül van egy darab. Mondanom sem kell, hogy semmivel sem bírja tovább, mint a teljesen no name. Sőt! Szerintem ezek mentek tönkre a leggyorsabban, kb. fél év után tök átlátszó lett a talpuk.

Vettem egybecsomagolva 4-5 párat H&M-ben, azok elég jók és tovább is bírták.

A legjobb eddig a Lidl-ben vett szintén több pár összecsomagolva.

Az ilyen csomagokban általában mindig van mindenféle, egyszínű, világos, sötét, mintás.

2017. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
KÖSZIIIII *-*
2017. ápr. 19. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:

tchibo.hu

Zseniálisan jók.

2017. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Én pár éve a C&A-s egybecsomagolt zoknikra kaptam rá. Olcsó, 10 db van egy csomagban, színesek, egyszínűek. Van normál és titokzokni formában is.
2017. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kint kulfoldon Jugoban a piacon nagyon olcso 200-300 forintok markas zoknil jo anyaguak!
2017. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irány Szabadka:D
2017. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Hol?! Olyan ország nincs, hogy Jugo.

2017. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mas neven Szabadka
2017. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!