Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te hogy vagy egyedi?

Te hogy vagy egyedi?

Figyelt kérdés

Mi az a kiegészítő/smink/illat/adott ruhadarab, amit mindig/gyakran hordasz és csakis téged jelképez?


Pl. én egy arany karikagyűrűt hordok, amit sosem veszek le, illetve egy Woman Secret testpermetet hordok evek óta.


Ti mitől vagytok egyediek? :)


2017. jún. 25. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A viselkedésem, kisugárzásom, belső tulajdonságaim tesznek egyedivé.


Ha az egyebet nézzük: sportolok, ezért enyhén izmos vagyok, szeretek szoknyát hordani és Charlie Blue parfümöt használok.

2017. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám egyedinek, de a hosszú barna göndör hajam vált úgymond a védjegyemmé és szeretek gyakran sötét rúzst viselni. 😊

18/l

2017. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Külsőségekben nem szeretnék egyedi lenni. Egyébként van egy anyajegyem a segglyukam mellett.
2017. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 125 kg vagyok, ez azért eléggé egyedi szerintem.
2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sűrű és göndör a hajam. Illetve van egy nyakláncom, amit anyukám egyik barátnője készített és ő sosem csinál kétszer ugyanolyan ékszereket. Ezt anyukámtól kaptam pár évvel ezelőtt karácsonyra, elég gyakran hordom.
2017. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem aztmondják ku rvás fejem meg testem van 19999 ember közül is kitűnök pedig nem festem magam se alapozó se semmi.

Bár számomra ez negatív dolog.

Nem az ékszerek parfümök fognak egyedivé tenni mert az a kivül álló embereknek fel sem tűnik ezt csak te látod.

Az a fontos hogy milyen a kisugárzásod esetleg milyen arcal áldott meg a jóisten (itt a nemrégiben lrzajlott szépség királynő választás jutott eszembe ahol mindenki egyformán néztek ki mint valami rosdz klón verseny) valakinrk egyedibb egzotikusabb arca van valaki pedig gyönyörű ugyan de egy a sokból.

2017. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretek néha nyakkendőt felvenni, mint a férfiak csak nőiesebb csomagolásban, szeretem a reneszánsz, gothikus ruhadarabokat, gyakran viselek piros rúzst, állítólag szemeim nagyon nagyok és mindenki megjegyzi...a hátamon van egy anyajegy amit apámtól örököltem... és egy a kézfejem közepén amit nagyapámtól...nem mondanám egyedinek de ez jellemez ^^
2017. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem hordok nadrágot, finoman sminkelek, azt gondolom 100% nő vagyok.

Nincs olyan egyedi cuccom ami miatt megjegyeznenek. Teljesen átlagos dolgokat szeretek hordani. Mintás ruhák, szep tadka, Ray Ban, nagy bízsuk.... Igazából van egy elég erős egyenisegem és az miatt jegyeznek meg inkább....

2017. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé fura arcberendezésem van,

úgy nézek ki mint egy földönkívüli. Pluszban vörös szinű a hajam.

Van három piercing az arcomon (orr és száj piercingek)

Csak fekete ruhákban járok

(imádom a black metált, de a goth szubkultúra is nagyon közel áll hozzám) szeretem a posztapokaliptikus hangulatú ruhákat, ékszereket.

A legtöbb ruhám turkálóban vagy használtan vásárolt, van olyan is ami varrónővel lett megcsináltattva.

Csak nagyon szolídan észrevehetetlenül, sminkelem magam, ha egyáltalán sminkelek.

Csak az esetleges bőrhibákat szoktam eltüntettni vagy a szempillámat kifesteni.


Szerintem egy embert nem feltétlen a külseje tesz különlegessé.

Inkább a gondolkodás módja, az ahogyan látja a világot, és amit kisugároz a környezetének.

2017. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Átlagosan öltözök, pasiként amúgy se sok opció van egyedinek lenni, nylonharisnyát hordok pl rövidnadrághoz, ami egyedi.
2017. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!