Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szivacsos melltartót szeretnék...

Szivacsos melltartót szeretnék hordani, de attól még nagyobbnak látszanának a melleim, most?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (és lány :D ), 90/D hordok, és amikor felvettem egy szivacsos melltartót, anyu azt mondta h olyan mintha plasztikáztatva lenne a mellem.

De nemrég az egyik barátnőm mondta, hogy hordjak olyat, mert az összetartaná a mellem és jobban állnának rajtam a pólók.

Most olyan melltartókat hordok, amikben nincs szivacs, kb. amilyet a nagymamák szoktak.


2017. jún. 26. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szivacsostól még nagyobbnak fog látszani. Vannak szép egyáltalán nem mamás melltartók amik szivacs mentesek.
2017. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a kettő között is választék. Nem kell kifejezetten push up, de nem is kell nagyi melltartó. Van, ami kicsit vastagabb anyag, hogy ne látsszon át pl. a mellbimbó.

Mindenképpen fehérnemű üzletben keress melltartót. Ott nagyon sokfajta van, az eladók nagyon értenek hozzá, hogy kinek milyen fajta, méret lenne jó, tudnak segíteni. Pl. Triumph, Intimissimi.

2017. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A sima szivacsos csak tartást ad, formáz. Amelyikben vastag szivacs van, az mutatja csak nagyobbnak.

Persze lehet hogy anyukádnak már az se tetszik, hogy a korábbinál jobban meg van emelve. Nagyobb mellnél ami szerintem fontos, az a merevítő, anélkül nem lesz szép formája.

2017. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán van olyan szivacsos is, ami egyben minimizer. Én is ilyet hordok ha találok a méretemben. Szerintem nyugodtan hordj szivacsost, jók!
2017. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!