Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek én vagyok a hibás...

Szerintetek én vagyok a hibás hogy a lányom nem akar szandált hordani?

Figyelt kérdés

A lányom most 14, tavaly május környékén egyszer volt a lábán szandál mezítláb, tavaly előtt sokszor volt a lábán szandál de kb 80-90%-ban zoknival, előtte szinte csak zoknival volt rajta! Tavaly óta egyszer sem volt a lábán szandál!

Az a baj hogy tavaly előtt és azelőtt töbször is mondta hogy ő már nagy lány és szeretné elhagyni a zoknit örökre, de én nem engedtem neki!Rajtam mindig mezítláb volt és gondolom ő is akarta hordani!Tavaly már mondtam neki természetesen nem kell zokni és így is csak 1 szer volt rajta! Hiába kérdezem hogy miért cipőben jössz a szandál helyett de csak azt mondta hogy ez illik a ruhájához!Szerintetek én voltam a hibás vagy csak ő utálta meg, vagy ha valakinek volt ilyesmi helyzete mit csinált?Fog még az életben szandált hordani?



2017. jún. 28. 22:21
1 2
 11/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Eh....

Hát kérem vannak nőiesebb szandálok is, és itt most nem a 10cm-es sarkú darabokra gondolok, és vannak gyerekesek. Mondjuk lehetne neki olyat venni, ami tetszik. Lehet csinosabb lapos szandálokat is találni.

Egyébként pedig rohadt egészségtelen nagy melegben szandált zoknival felvenni. Szóval így eleve felejtős.

Ha pedig mindenképp kell valami alá, és pl. nadrággal veszi fel, akkor arra van a harisnyazokni/bokafix. Mindenképp jobb, mint egy sima, vastag zokni. Ha pedig szoknyával veszi fel, akkor gondolom harisnya is van rajta, akkor pedig miről beszélünk?

2017. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6éves gyereknél még megértem, hogy zoknival járatja a szülő a gyerekét, ha szandál van rajta... de a gyereked már 10-11 évesen is rendelkezik szépérzékkel, és nem tett volna semmi rosszat, ha zokni nélkül van rajta, kivéve, ha vmi műbőr kínai fosban járatod a gyereked, de azon a zokni sem javított volna sokat.


Lehet, hogy ezzel egy időre elvetted tőle a kedvét, és utána csakazértsem fog. Ezt talán kinövi pár év múlva. De az is lehet, hogy közben megszokta a cipőt és megszerette.

2017. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a 14 éves lányodnak nem hiszem, hogy meg kellene mondanod, hogy vegyen e zoknit. Igen, a te hibád! Nagyon ciki a zokni szandával és biztosan gúnyolnák az osztálytársai/ismerősei. Egyébként lehet a szanda se tetszik neki, lehet nagyon szép sarukat kapni, lehet nem ártana ha választhatna magának. Elképesztő, azt hinném, hogy a mai Anyukák modernek, de sokszor olvasom itt, hogy milyen elképesztőek (dezodor meg borotválkozas tilalom!). 30 vagyok, Édesanyám soha nem szólt bele ilyen alapvető dolgokba.
2017. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, ma mentünk volna el és látta a lányom hogy a cipője a mosásban van, mondtam neki vegyél szandált én még viszamegyek valamiért ő csak bólintott,mire viszaértem rajta volt a szandál de zoknival és azt mondta hogy jó lenne ha megengedném neki hogy levegye a zoknit mert hogy ő már nagylány és hogy nagyon meleg van, én kikapcsoltam a szandálját és levettem a lábáról a zoknit ő nagyon örült, és azt mondta hogy azért nem hordott szandált mert félt hogy zoknival adnám rá és ő mezítláb akarná azt mondta amíg 25 fok felett van nem látok rajta cipőt
2017. júl. 12. 11:33
 15/20 anonim ***** válasza:
De jó :) akkor most minden oké?
2017. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Aha
2017. júl. 12. 14:28
 17/20 anonim ***** válasza:

Végre!!!! 😅

Ez a story jobban sokkolt, mint az, hogy a kolleganőm fürdeti a 10 éves fiát és szamon tartja hányszor megy egy nap a wcre 😂

2017. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azóta zoknit csak otthon látok rajta és cipőbe még egyszer sem volt azóta, otthon mindkettőnk lábán van zokni és mielőtt indulunk egymásnak szoktuk levenni és úgy bújni a szandálba!
2017. júl. 17. 18:59
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez tuti kamu ><"
2017. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is az vagy nem ezen a bolygón élnek! 😂
2017. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!