Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy nadrág 6500-ról 3000...

Ha egy nadrág 6500-ról 3000 ezerre van értékelve "Állítólag" véletlenül lett az is leárazva, akkor kötelesek lennének 3ért odaadni nem? Én úgy tudom

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 05:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,így van. Annyiért kell,hogy adják,ami az árcédulán szerepel. Épp a közelmúltban jártam így egy cipőboltban. Lehúzta a pénztárnál és majdnem dupla árat írt ki a gép. Szóltam,hogy nem jó,mert az árcédula mást mutat. A pénztáros mondta,hogy véletlenül elárazták,de köteles odaadni annyiért,ami az árcédulán szerepel,így megkaptam.
2017. jún. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem vagyok balhés tipus de nem kellett sok hogy leálljak..nem baj ma megyek meg egy kört és rendezkedek
2017. jún. 30. 05:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben köteles eladni a kiírt áron.

Érdemes ezeket elolvasni:


[link]


[link]

2017. jún. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! Máris elolvasom:)
2017. jún. 30. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:

köteles odaadni annyiért.de ha irreális áron írnák ki, akkor nem. pl ha véletlenül eláraznak egy 100000 ezres terméket és 1 forintért rakják ki,akkor annyiért nem kötelesek odaadni. pl a h&m-nek is volt ilyen elárazása,ahol pár forinért voltak fent a termékek(állítólag másik pénznemnben rakták fel), nem voltak kötelesek annyiért odaadni.

de itt amit te írtál,ott kötelesek annyiért adni..ha nem,akkor kérd el a vásárlók könyvét és hívasd oda a vezetőt.. egyből oda fogják adni neked.

2017. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 4 ezerer vettem egy másikat egy másik Stradivariusba, ami sokkal jbb az Arénásnál
2017. júl. 1. 11:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobb*
2017. júl. 1. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat en 1x nagyon megjartam. 10000 Ftrol volt 7000 re learazva egy blazer valami onlind oldalon. Megrendeltem. Hetekig semmi,majd felhivtam oket es kiderult, hogy veletlenul araztam ra, de ha gondolom 10000 Ft ert elkuldik nekem. Mondtam is,hogy koszonom nem, soha tobbe nem rendeltem arrol az oldalrol, de mar nem is letezik...
2017. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!