Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem szörnyű az...

Csak szerintem szörnyű az online vásárlás a H&M-nél?

Figyelt kérdés
Kismama farmert keresek már hónapok óta. Egyszerűen sehol sem találok egy normálisát, ami nem trapéz meg hasonlók, ja meg nem kerülnek 25 ezerbe. A H&M-nél csak online tudtam rendelni, mert az üzletekben csak egy-egy darab van, azok is 42-es mérettől. Rendeltem egy 38-at, ami óriási volt rám, plusz nagyon rossz volt az anyaga, szörnyen kényelmetlen volt, hát visszaküldtem. Most tettem újra egy próbát, egy másikat rendeltem, szintén 38-as méretben, ami rám sem akad. Mikor kivettem már láttam, hogy csípő résznél lassan 10 centivel keskenyebb, mint az előző, pedig mindkettő 38-as. Most megint küldhetem vissza és már 4000-et költöttem csak szállításra, de nadrágom az nincs. Felháborító, hogy nem tudom az üzletbe visszavinni. Járt már így más is?
2017. jún. 30. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden ruhaüzlet ilyen. Hiszen élőben is próbálni kell, különben nem lehet tudni, hogy jó-e a méret. Hiába 38-as a méretem, 34-42-ig mindenféle ruhám van. Nyilván online vásárláskor nem derül ki, hogy normális-e a méretezés, csak ha már kiszállították.

Ezért inkább élőben vásárolok, bár valóban a legtöbb üzletnél online nagyobb a választék.

Én legutóbb - igaz máshonnan - egy szoknyát rendeltem. Direkt eggyel kisebbet, mert már kitapasztaltam, hogy kicsit nagyok a méretek, és még így is kb. 2 számmal nagyobb, mint ami jó lenne rám.

2017. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az online rendelés. Én az üzletben mindent felpróbáltam és az alapján rendelem meg. Plusz a mérettáblázat is segít elég jól le van írva mit hogy kell mérni
2017. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem nincs lehetőségem az üzletben felpróbálni, mivel ott nem kapható. Ha az üzletben meg tudnám venni, akkor nem vásárolnék online. A mérettáblázat pedig ellehet, ha 10 cm különbség van két ugyanolyan méret között. Most hasonlítottam össze a régi 34-es nadrágjaimat ezzel a 38-sal és a 34-esek nagyobbak, mint ez. Vicc az egész!!!!!
2017. jún. 30. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne már!

Nem lehet, hogy a 34-esed farmerméretezésű, a 38 pedig sima általános konfekció? Mert a 34-es farmer kb. 44 konfekcióban.

Ennyire nem elbszott a hm méretezése

2017. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :( Küldök képet. Az alsó a 38-as, a felső a 34-es. Nem mondom, kevés a különbség, de akkor is, én két számmal nagyobb nadrágra számítottam, nem ugyanolyanra vagy kisebbre :(


[link]

2017. jún. 30. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Marpedig nadrágot nem rendelünk webshopbol. Kismamát főleg ahol extra fontos a kényelem.

3 gyerekem van, nem vagyok Pesti, hogy mindenhol kismama boltok legyenek, mégis fel tudtam öltözni télen nyáron.

2017. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ehhez hasonló gyönyörű nadrágokba én is fel tudnék öltözni:

[link]

Csakhogy nem akarok.

Ilyet pedig egy üzletben sem találtam:

[link]

2017. jún. 30. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát nyáron 30-40 fokban semmi hosszú farmer nem praktikus. Ha mégis erre vágysz és ráadásul rendelsz akkor itt az eredmény.

Amúgy igen a H&M különböző méretekkel dolgozik. Van farmermeret de van olyan farmer vonala, pl LOGG ahol konfekcio van. Ilyenkor eléggé meg lehet szívni pl egy 36os meretnel. Egyik S másik XL....

2017. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hozzateszem én sem hordtam trapéz kismama gatyát. Sőt utálom a farmereket meg minden nadrágot kivéve leggingsek. Sőt...kismama ruhám se volt. A mai divatos darabok elég lezserek vagy rugalmasak kismama ruhanak.
2017. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!