Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anya nem engedi, hogy szakadt...

Anya nem engedi, hogy szakadt farmert vegyek. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Együtt szoktunk vásárolni általában h&m, c&a, ilyesmi. Ha nekem tetszik valami, ami jól is áll, elfogadható áron van és neki is tetszik, azt megveszi. Nemrég is vettünk 2 szoknyát, 2 pólót és egy rövidnadrágot, meg néhány fehérneműt a h&b-ben. Ez volt majdnem 20 ezer. Én akartam volna egy szaggatott farmert, az volt 10 ezer kb. Felpróbáltam, anyu kijelentette, hogy jól áll nekem, de akkor sem veszi meg, mert nem fizet szakadt cuccért. Pedig így csak 10 ezret kellett volna költenünk 20 ezer helyett:D

És nem ilyen gatyára gondolok:

[link]

Hanem ehhez hasonlóra:

[link] denimkék

Bár nem is tudom mire számítottam, még egy olyat sem vehetek, aminek csak a térdein van 1-1 lyuk, vagy mi.

Szerintetek hogyan győzzem meg?

15L



2017. jún. 30. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Off: Miért akarsz hosszú gatyát a nyárra?


On: Mond neki, hogy ez a divat, és nagyon tetszik. Vagy gyűjts pénzt és vedd meg.

2017. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne győzd meg. Vegyél fel olyan ruhát, ami nem úgy néz ki, mint amit már valaki elhordott és kidobott.
2017. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy buta divat, ne hordj szakadt farmert.
2017. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Amit linkeltél (a második), az fertelmesen csúnya. Tényleg olyan, mint egy rongydarab, amit a kutyák szájából rángattak ki.

Ha feltétlenül ragaszkodsz a szakadt farmerhoz (bár ahhoz stílus is kell ám), akkor vegyél a kínaiban egy 2000 forintos gatyát, és szaggasd ki magadnak normálisan, ne ilyen igénytelenül, mint az előre gyártottak.

Teljes mértékben megértem anyukádat, 10ezer forint nagyon sok pénz, én egy rendes gatyáért is kétszer meggondolom, hogy fizetek e ennyit, nemhogy egy szakadt rongyért. KB. 1000 forintot adnék egy ilyen gatyáért.

Örülj, hogy kaptál más jó cuccokat 20ezerért, 15 évesen ez azért elég jó világ, nem kéne anyukádat hibáztatnod azért, mert nem költött még egy tizest egy felesleges és csúnya holmira.

Ősszel úgyis leáraznak mindent, akkor még lesz is értelme hosszú nadrágot felvenni, ha még hajlandó lesz anyukád vásárolgatni neked, akkor próbálkozz be később megint. De mondom, jobban jársz, ha magadnak csinálsz ilyet. Hidd el, a kínais gatyát is ugyanott gyártják, mint a 10ezer forintosat.

2017. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Gyűjts pénzt és vedd meg magadnak
2017. júl. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudodm miért nem endeged szakadt farmert hordani.Nekem 12 eves koron ota vannak olyanjaim.

A bershkában meg a pull and bearven vannak nagyon jó szakadt farmerok 6-8 ezerélrt.

2017. júl. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Igazából nálunk úgy van ha a 9 éves lányom olyat akar amit nem akarok neki megvenni, lehet ruha, játék, bármi, akkor a saját pénzéből megveszi. Kap pénzt a jegyei alapján, illetve csak úgy. Így lett pl. Tabletje is.
2017. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Szánnivaló szar ez a szakadtfarmer divat. Idióták hordják. Teljesen igaza van muternak, hogy nem veszi meg neked ezt a (szó szerint) rongyot.
2017. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 10.000-ért nem vennék nadrágot, nálam kb. 6-7 ezer a lélektani határ, de mondjuk ha nektek ez belefér, akkor nem értem. Most az egy dolog, hogy anyukádnak nem tetszik, de az a lényeg, hogy neked tetszen, jól érezd benne magadat, szívesen viseld. 15 évesen nem neki kell döntenie helyetted, én ennyi idősen már biztos nem engedném, hogy megmondják nekem, hogy mit vehetek fel és mit nem. Ha neki nem tetszik, akkor ő majd nem vesz ilyet magának, ennyi. Egyébként ez a nadrág nekem sem tetszik, de szerintem vannak tök jó szaggatott gatyák és most egyébként is divat, szinte mindenhol ilyenek vannak, szóval szerintem abszolút érthető, hogy ha neked is tetszik, akkor szeretnél egyet. Nem értem, hogy mi ezzel a baj...
2017. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Én is szeretem a szakadt farmereket, de 10 ezer forintot ki nem adnék érte, pláne egy olyanért, amit linkeltél... Max 6-7 ezer forint.

Inkább örülj, hogy ennyi mindent kaptál anyukádtól.


Amúgy elmész diákmunkázni, aztán abból a pénzből azt veszel amit akarsz, anyukád beleszólása nélkül.

2017. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!