Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy nagyon hosszú és nagyon vékony lábú lány magassarkút vesz fel? 25/l

Figyelt kérdés
191 cm vagyok és 65 kg, amolyan modell-alkat. Szerintetek bevállalhatom vagy nagyon gáz lenne egy miniszoknya + magassarkú párosítás?
2017. júl. 5. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pálcika lábbal inkább ne. Szerintem
2017. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nagyon tetszenél, mert én imádom a magas, vékony lányokat. De ha nagyon botsáska hatást érsz el a magassarkúval, akkor szerintem inkább ne erőltesd!
2017. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

Biztos hogy kamu

Aki ilyen magas sose venne fel magassarkut!

Nem valami transzvesztita pasi vagy?

2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

A hosszú láb nagyon szép, HA formás, ha van rajta némi izom is, az még jobb. Ha nem az, akkor viszont szörnyű ha magassarkúval tovább fokozzák az oszlop-hatást. Ráadásul a te magasságoddal már arra is oda kell figyelni, hogy 2 m fölött nem egy leányálom pl a tömegközlekedés.

Én 182 cm magas vagyok, régebben én is nagyon vékony voltam (58 kg) és rettenetesen néztem ki magassarkúban, tényleg úgy, mint egy botsáska. Amióta sportolok és formásodott a testem, azóta sokkal jobban áll rajtam a magassarkú is.

2017. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha pasizni mész, akkor nem gáz, úgyis rád gerjednek majd páran, de mondjuk az utcára nem biztos hogy jó ötlet. Amúgy is feltűnő jelenség lehetsz, de egy tűsarkú-miniszoknya kombóval aztán tényleg mindenki téged fog bámulni. A metróra meg fel sem tudnál szállni, csak ha lehajolsz.
2017. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miniszoknya és magassarkú együtt mindenhogy gáz, tökmindegy mekkora vagy. Rövid alsóhoz egy maximum 5 cm-est vegyél fel és lehetőleg ne piros lakkcipő legyen arany lánccal.
2017. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és abban jól érzed magad, akkor persze felveheted, az a lényeg , hogy Te jól érezd magad benne.
2017. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyon vékony, hosszú lábakkal nincs bajom, sőt tetszik is. Viszont 191 cm??

Az én magasságomhoz képest már soknak tartom, főleg még magassarkúval.

Egyébként én annyira a magassarkúkért nem vagyok odáig, abszolút nem elvárás vagy előny nálam. De ha jól érzed magad, nem érzed benne esetleg túlságosan magasnak magad, akkor végülis hord... Cikinek nem mondanám.

2017. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!