Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárol még valaki ilyen...

Vásárol még valaki ilyen üzletekben mint a Mayo chix, my77, amnesia, sugarbird?

Figyelt kérdés
Akárhányszor járok plázákban ezekben az üzletekben nem láttok embereket. Mondjuk én sem vásárolok ilyen helyen, nem szeretem ezeket a flitteres, neonos ruhákat amit árulnak.
2017. júl. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én vásárolnék, csak sajnálok rá több ezer, vagy akár több tízezer forintot kiadni egy ilyen ruháért.

Láttam jó néhány csinos ruhát, felsőt a My77-ben, de 10.000 ft-ot nem adok ki egy felsőért.

2017. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Mivel túlárazott kínai szarok. Ugyan azt megveszem a kinaiba és talán jobb minőségbe.

Régwbben vettem egy fehér mayo chix pulcsit ilyen furcsa fényes anyaga volt de nagyon tetszett egy nyáron át volt a szekrényben,ősszel venném elő és kajak egybe volt tapadva az egész mint egy rágó ráadásul állásába beszürkült. Na ugyanezt a pulcsi utánzatát megvettem a helyi kinaiba azóta is jó csak nem mayo chix van a hátára irva de hát ugye csak a sznoboknak számít egy írás vagy egy márkajelzés ami szánalmas de ez más tészta.

Ugyan az a csicsás cuccokat megveszem az ázsia centerbe vagy jozsefba negyed annyiért azt ennyi. Ugyan így jártam a my77-el megvettem egy arany mintás tunikát kimostam kétszer azt az arany minta kajak kifakultak teljesen plusz egy másik pulcsim 2-3 hét után elkezdett kibolyhosodni.

Egyedül az amnesiában nem csalódtam eddig az megéri az árát és általában egyediek a cuccaik több felsőm ruhám van ami 7-8 éves és semmi bajuk és soha nem jött velem szemben az utcán mint a mayo tömeg kabátjai meg pulcsiai.

2017. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ha járnál, akkor lehet, hogy tudnád, hogy nem minden ruha flitteres, neonos, csicsás. Én előnyben részesítem ezeket a márkákat (a my77 kivételével), mivel magyar termékek és itt készülnek országon belül (ez tényleg így van, nem csak marketing duma), valamint a szabásuk nekem megfelelő. Persze ahogy ezeknél a márkáknál, úgy bármelyik üzletben vannak nekem/vagy bárki ízlésének nem annyira tetsző holmik, de ez jól is van így, nem vagyunk egyformák. A minőségről annyit, hogy nekem vannak pl. olyan Mayo Chix ruháim, amiket már évek óta hordok, de tökéletes állapotúak. Nyilván nem ész nélkül vásárolok én sem, mindig alaposan körülnézek, mi tetszik, mi nem, a nagy márkafeliratos strasszos dolgaikat én sem favorizálom, de blézereket, szoknyákat, felsőket nagyon jókat találok. A Sugarbird elég drága, de ott eddig kb kétszer vettem teljes áras terméket, mindig megvárom az akciókat, de mivel kis száriaszámban készülnek, nehéz kifogni a jó darabokat. Ez csak magánvélemény, de ahogy láttam a közösségi oldalakon, vagy az ottani csoportokban, elég népszerűek ezek a márkák. Volt, hogy a boltban téli szövetkabátot akartam venni és amíg próbáltam, már ketten álltak sorba érte, hogy ha nem viszem el, ők megvennék (ez is kis szériaszámú darabja volt a kollekciónak). Ez konkrétan pont egy Mayo Chix boltban történt meg. Amúgy sejtem, hogy most jönnek majd a leszavazók, mert ellenvéleményt írtam. :) :)

2017. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!