Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok jó minőségű, tartós...

Hol tudok jó minőségű, tartós ruhákat venni, amiket akár évekig is hordhatok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok boltból próbáltam már ruhát venni. Volt ez H&M, C&A, stb "divat" boltok, de volt már kínai is, nem is kevés. De mindenhol gagyi minőségű, szar ruhákat lehet kapni, ami fél, max 1 év után tönkre mennek és vehetek helyettük újaka. Elegem van már ebből, hogy állandóan cserélhetem őket, mert vagy szét kopnak, vagy kinyúlnak, vagy össze mennek. Most épp a farmerek akasztottak ki. Esetleg megérné valamilyen drágább helyről beszerezni, pl Mustang, vagy Levis? Ezek tartósabbak? Vagy pl a H&M-es drágább kategóriájúak jobbak? Már ott tartok, hogy inkább kispórolnék rájuk több pénzt, csak ne kelljen már fél évente újat venni. Régen bezzeg simár tudtad évekig hordani a ruháidat, alékül, hogy bármi bajuk lett volna.

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 10. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a boltok sz@rt sem érnek. Emlékszem, egyszer vettem egy pólót a C&A-ban, anyám megjegyezte, hogy mi ez a vacak, úgy néz ki, mintha a kutya szájából rángatták volna elő. Akkor volt rajtam először... Ritka szar minőségük van ezeknek.

A márka sem garancia egyébként semmire sajnos.

2017. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Benetton.
2017. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindenhol egyre gagyibbak (egyszezonosak) a ruhák. Épp ez a cél a fogyasztói társadalomban: menjen minél előbb tönkre és te csak vegyél és vegyél újat és még újabbat!

Sajnos nekem Levis farmer is ment szét félév után, meg 30ezres bőrcipőm is. ( de volt kínai is, ami viszont évekig bírta).

2017. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Lacoste.
2017. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Levi's-től próbálj régebbi modellűeket venni, ne azt ami éppen divatos, azzal kísérleteznek.

Mustangot is megéri. De legjobban a Van Graaf-ot ajánlom neked, ez egy bolt, és igaz, drágábbak a ruhák, de minőségük is a helyükön vannak.

2017. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Farmerből Replay vagy Diesel, ezeket hosszú évekig fogod tudni hordani.

Póló, pulóver, stb ruhákból Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Gant, Ralph Laueren.

Ezek nem olcsók, viszont olyan minőség, ami tényleg megéri az árát, tapasztalatból mondom. Van olyan Boss, meg RL pólóm, amiket 4-5 éve hordok és olyan, mintha új lenne. Se a színe nem ment ki, nem ment össze, nem nyúlt ki, ugyanolyan jó fazonú maradt.

2017. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Replay, Hilfiger, Boss, Gant, RL van Pesten is: a már említett Van Graaf vagy Peek and Cloppenburg üzletben, illetve Biatorbágyon a Premier Outletben.

Diesel tudtommal nincs itthon, azt legközelebb Bécsben kapsz.

2017. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ruhán szerintem tényleg nem érdemes spórolni, mert az olcsóbb lesz a drágább a végén.

Egy 50.000-es Replay farmert leértékeléskor, vagy outletben megkapsz 25-30e-ért, és addig hordhatod, míg meg nem unod, mert szétmenni nem fog.

Egy Zara-s 10.000 Ft-osból meg évente vehetsz újat.

2017. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnézem majd ezeket a boltokat.
2017. júl. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!