Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kor felett ízléstele...

Hány éves kor felett ízléstelen a spagettipánt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor kérdése hanem esetleges kilók és bőr állapota. Lehet szép feszes bőre egy 50 éves nőnek. De lehet 120 kilós birkózó is valaki nem valami előnyös a spagetti pánz.
2017. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem korfüggő, ilyen melegben bárki felveheti, akkor is ha ráncos. Az arcunkat sem takarjuk el 60 felett. Az nem mindegy, hogy hova. Munkahelyre huszonévesen se kéne.
2017. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kor, hanem alak kérdése (szerintem)

Én nem venném fel, mert nem vagyok elégedett az alakommal. Csúnya széles a vállam. xD

2017. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, viszont kihagytam a lényeget. Úgy, ha látszódik a melltartó pántja. Természetesen a ruha pántjával megegyező színű. A pánt nélküli melltartó nemigen jöhet szóba, mert nagyobbacskák a melleim. Egyébként csak szaladgálós, kényelmes nyári ruhára vagy felsőre gondoltam, nem munkahelyre, vagy hasonló megjelenést kívánó helyre.
2017. júl. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!