Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek el egy kicsit...

Hogyan kezdjek el egy kicsit elegánsabban öltözni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Elég egyszerűen öltözök, farmer+póló.

Több nadrágom is van, de én csak az egyiket szeretem, szóval csak azt hordom.

Egy kicsit meguntam ezt, ezért szeretnék valamit változtatni.

Cipők/csizmák terén egyaránt.

Eddig sportcipőt/nyáron szandált/balerinát hordtam. Téli csizmám helyett idén biztos újat veszek, mert már 3 éves körülbelül, és egy 13 éves lánynak biztos nem olyan az ízlése, mint egy 15-nek.

Legutóbb elmentem vásárolni, de nem találtam semmi olyat, amit keresnék. Néztem blúzokat, elegánsabb pólókat.

A póló az vagy dekoltásvillantós volt vagy átlátszó, a blúzban pedig úgy néztem ki, mint egy fiúsabb leszbikus.

Mit javasoltok, hogy változtassak ezen?

Apróbb lépésekben szeretnék haladni, ha lehetséges.

Magassarkút én kizárom, elég pörgős a suli, mindenhova sietni kell, (elsőről a harmadikra stb.), a lépcső csúszós, és nem szeretnék balesetet.



2017. júl. 11. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*16-nak, (hamarosan 16 leszek)
2017. júl. 11. 09:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az az elképzelés, hogy póló helyett blúz, csak talán nem jó helyen keresgélsz... csomó helyen vannak aranyos blúzok, hm, ca, zara, stb. És jóval elegánsabbak, mint egy póló.

Cipő ügyben nem olyan egyszerű a helyzet, még a lapos, de elegáns csizmák is többnyire eléggé csúsznak, nekem legalábbis ez a tapasztalatom :( nézd meg, egy csomónak fényes sima műanyag talpa van :(

2017. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Majd benézek akkor más üzletekbe is.

Nekem is lapos csizmám volt eddig, hát eléggé veszélyes volt közlekedni benne egy ónoseső után :D

A magasat azért nem szeretem, mert nem tudok benne biztonságosan sétálni, sietni a buszhoz, másik órára menni, lépcsőzni :/

Majd körülnézek azért, biztos találok megfelelő csizmát előbb vagy utóbb...

2017. júl. 11. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még 20 évesen is ez a dilemmám. :D
2017. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem nálam nem húzódik el addig :D
2017. júl. 11. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold a pólókat, sportcipőket, feliratos cuccokat, koptatott, szaggatott farmert, pics@nadrágot, sportos táskákat, hátizsákokat. Helyette (nőies) blúz, ing, szövetnadrág, szoknya, egyberuha, bőr/műbör cipő/táska. Ruhaboltok webshopjában nézelődj.
2017. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a segítséget!

Ennek egy részét most is teljesítem, pólókból megtartom a felirat nélkülieket, sportcipőt azért nem mellőzöm teljesen, néha hordani fogom szerintem.

Koptatott gatyám nincs.

Pics@gatyám szintén nincs.

Hátizsákot sajnos nem tudom hanyagolni, mert nagyon sok könyvünk van, és így is leszakad a hátam néha.

A többit amit írtál, azon még dolgoznom kell. :/

2017. júl. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!