Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílus váltás? Bővebben lent.

Stílus váltás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 leszek nemsokára.Szeptembertől középiskolába fogok járni.Szeretnék egy kicsit komolyodni és nőcisebb,divatosabb ruhákat hordani.Nem akarom egy plázalány kinézetét kelteni,de szeretnék csinos lenni.Csőfarmer,magassarkú és valami csajos sportcipő,táska (abból is az a divatosabb fajta,az a nagy válltáska).Hidegebb időkre bőrdzseki és valami csinos boka csizma esetleg.És nagyon tetszenek azok a könnyű esésű mostanában divatos sálak/kendők is.Ezek az elképzeléseim nagy vonalakban,de a felső résszel akadnak problémáim.Miket kerüljek,illetve miket helyezzek előtérbe ennek kapcsán?Előre is köszönöm a segítségeket.Szép napot.
2010. máj. 21. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

szép napot neked is. szerintem amiket te leírtál, azokat hagyd meg későbbre. 15 éves vagy még csak, a ruhák amiket felsoroltál pedig egy 18-20 éves kategóriájú csajoknak állna jó. 15 évesen legyél inkább csajos. nemazt mondom h óvodás, hanem csajos. sztem sokkal jobban néznek ki a csajos lányok, mint a 15 éves, de nőiesen akarnak kinézni lányok. a magassarkút sztem ne hordjad. ha nem olyan a testfelépítésed, és eleve nemvagy olyan mint egy 18-20 éves lány akkor a magassarkútól csak nevetséges leszel, és nem nőies. nagyon sokan esnek abba a hibába h azthiszik ha felvesznek egy magassarkút megegy csőgatyát akkor ők már szupernőiesek, de az esetek nagy százalékában inkább viccesek lesznek.

én azt javaslom, alakítsd ki a saját stílusod, kísérletezz, és amiben a legjobban érzed magad, azt hordjad,.

2010. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Milyen az alakod ? magasságod ? ezek alapján talán többet tudnánk mondani
2010. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

nemigaz, hogy a 18 éveseknek állnak jól :D

én ilyen ruhákat hordnak és lehethogy ezmiatt, de senki nem tippel meg 15 évesenk. a minimum, amit mondanak, az a 18

:) igenis jól állhatnak az ilyen ruhák annak, akinek jó az alakja:)

2010. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó lenne, jó ruhák, amiket leírtál felsőnek pedig egy fekete szürke vagy fehér atléta mindig jól jön, mindenhez jól megy:D a magassarkú attól függ, milyen testalkatod van és csak akkor vedd fel, ha már tudsz benne járni, otthon gyakorold 16 l
2010. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
171 cm magas vagyok és 53 kg.
2010. máj. 21. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
..
2010. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Középsuliba le szarják, hogy milyen ruhában vagy, az a lényeg, hogy szép legyél.
2010. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg mint egy hiéna széttépik, ha nem olyan ruhába van, mint amilyenbe kellene. Figyelj bemész a New Yorkerbe, Bershkába, H&M-be és olyan pólókat vegyél.. Divatos legyen és érezd magad jól benne! Ennyi. Sokan lesznek akik csak arra mennek, hogy milyen márkájú a ruhád, velem is eljátszották de én csak azért is bevágtam, hogy kínai mér tetszik kell a cím?! Mert én mindig is lázadó voltam amikor jól tudtam, hogy a C&A-ba vettem, de le se szartam.. Az olyanokkal nem is szabad barátkozni akik ruhára mennek..
2010. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!