Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban vásárolt cipő...

Deichmannban vásárolt cipő talpa kettétört?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja vásárolt Deichmannos (Victory) cipő talpa kettétört. Nem volt mindennapos használatban. Meg azért 2 és fél hónap alatt ne menjen már tönkre .. na mindegy

Ha vissza viszem rámondhatják, hogy nem rendeltetés szerű használat ??? Vagy javítják, cserélik ?


2017. júl. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mostanában nem nagyon ítélnek a vásárló javára, de mindenképp tegyél vele egy próbát. Mennyi garit kaptál rá?
2017. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi mindig levasarolhattuk, illetve visszakaptuk az arat, ha azt kertuk.

Parom nem kepes normalisan jarni, igy fel evente le kell cserelni a cipoit, ilyenkor vissza visszuk a regit, es valasztunk ujat.

2017. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyebkent szepen nez ki a cipo, nem viseltes, csak a talpa adta fel a harcot,akkor nalunk pl. 100% hogy kapnal karteritest.
2017. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elvileg 2 év.

De mégiscsak 2 és fél hónapról van szó ... ennél még egy kínai cipő is tovább bírja

Mondjuk nem egy nagy összegű cipő, de azért reméltem, hogy legalább a nyarat végigbírja

2017. júl. 14. 10:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a szokásos röhejes 6 hónapos garival vettétek, akkor nyugodtan reklamálj, pénzt vissza nem szoktak adni, de levásárolhatod.

Nekem 12 ezres téli csizma adta meg magát 1 hónap alatt, azt levásároltam, azóta hagytam őket a fenébe. Ott is kínai minden, csak túl van árazva.

2017. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2 év van ráírva a papírra, de passz.

Én is most ezzel bepróbálkozok majd, viszem a férjem, mert engem tuti egy mondattal sikerülne elzavarniuk. Aztán soha többet. Emlékszem évekkel ezelőtt egy tornacipőmnek is ugyan ilyen sorsa lett, bár akkor nem mentem utána.

Viszont egy ott vásarolt magassarkúmnak még semmi baja. Igaz csak kettőször használtam :D lehet, hogy ha ezt a cipőt is csak a szekrényben tárolom évekig használhato :D

2017. júl. 14. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Én deichmannban csak szandált, balerinát veszek, azokkal nincs is baj, van olyan cipőm, ami már 3 éve megvan.

Sportcipőt tapasztalatból máshol veszem meg, mindegyiknek kb félig lejött a talpa.

Reno-t túl drágának találom, Deichmann legalább olcsó.

2017. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezek szerint akkor csak én fogtam ki a jó darabokat? :O

Én vettem egy Graceland fekete, vastagabb talpú cipőt, 2015 nyara óta használom. Nyilván a talpa elkezdett kikopni (de ez a kínai cipőnél 2 hordás után megvan), de egy puha talpbetéttel tökéletes.

2017. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Irigyellek :D

Mondjuk én meg pont kínaiból fogtam ki jót, már másfél éve semmi baja :D pedig az csak egy villámgyors "nem akarok sokat költeni, de hirteleb kell egy cipő" vétel volt :D

2017. júl. 14. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt, kínais csizma, három évig tartott. Előző beázott amikor pont a belvárosban voltunk, gyorsan bementünk a kínaiba, azóta is megvan az a csizma, és köszöni szépen, jól van. :D
2017. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!