Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket érdemes megvenni?...

Melyiket érdemes megvenni? Esetleg akinek volt már a boltból/oldalról (ilyesmi) táskája meddig bírta?

Figyelt kérdés

4 évig kéne, hogy kitartson (persze, ezt nem lehet megmondani előre, tudom). Eddig Budmiljaim voltak, de nem tetszenek, ezért szeretnék valami újat majd suliba (gimi).


VANS: [link] (fekete, halvány rózsaszín vagy levendula)


Atestilusod.hu: [link] (burgundi vörös)



2017. júl. 14. 17:27
 1/3 anonim válasza:

Szia , én is vans táskát nézegettem , azt mondják nagyon jó , viszont inkább ajánlom ezt : [link]

Igaz hogy drágább , de legalább van rajt oldalt olyan kis zseb italnak , és belül a nagyobb részének hátulján olyan kis elválasztott , hát szintén zseb :)

Én ezt vettem meg , és nagyon nagy , megfelelő a suliba :)

Nézz szét , eddig ebből 3 szín van :)

Ez a zöldes , egy szürkés és egy pink , de szerintem arról a neve nincs te stílusod oldalról ne rendelj táskát , mert annak nemhiszem , hogy olyan jó a minősége !

2017. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok.:) Én most leszek tizedikes, kilencedik előtt én is teljesen odavoltam, hogy jajj nekem Vans táskám lesz és nyugi Anya, kitart 4 évig.. már majdnem meg is rendeltük, de inkább felmentünk Pestre vásárolni és élőben tökre nem tetszett a táska, nagyon könnyen tönkretehetőnek tűnt.. igazán megbántam volna, ha megrendelem. De mindenkinek szíve joga, ha neked tetszik, nyugodtan vedd meg.:)
2017. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én inkább a Heavy Tools-ra voksolok ;)

1. érv : sokkal több zseb van rajt

2. sokkal több jó visszajelzést hallok , látok a Heavy Tools-ról mint a Vans-ről :)


Viszont az elsőnek abban igaza van , hogy a nevenincs te stílusodos oldalról a világért ne rendelj táskát , semmi márka , semmi és lehetséges , sőt 100% hogy valami nagyon gatyi táskát kapsz ;)

Rokonságban tapasztaltam :)

13L

2017. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!