Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzlet/márka a CCC?...

Milyen üzlet/márka a CCC? Honnan származnak a termékek és milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy nagyobb méretű férfi válltáskát majd 12.000 Ft-ért, viszont ennyiért bárhol kapni, de ez különösen tetszik.

Mennyire strapabíróak és minőségiek?



2017. júl. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
"Kínjai" termékek,rosszabbak a Deichmannosnál. Ha utána nézel,nagyon sokan reklamáltak már a cégnél,és ráadásul még csak nem is kezelik korrekten a reklamációt. A táskáikról véleményt nem hallottam még.
2017. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
asszem lengyel a cég, de nem vagyok benne biztos. Am meg kínai
2017. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lengyel

[link]

bőrcipőik jók

2017. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lengyel, viszont azt nem tudom melyik országban csinálják.

Nekem egy cipőm tönkre ment egyszer 1-2 hó után. Nem az én hibámból. A bakancsnak a sarka (lapos sarkú) összerogyott ahogy jértam, mert a tartó szála kijött, ahogy jártam rajta. Visszakaptam az árát.

A szandálomnak a lábujjaim tövánél lévő pántja nagyon sokat nyúlt és most hordhatatlan. Nem hiszem hogy ezzel kezdenének valamit is.

A hátizsákom már 3 éve meg van. Az nagyon NAGYON jól bírja.


Deichmannal szemben annyi érvem van, hogy a Cccben 1év garancia van, mig előbbinél fél év.

2017. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!