Wish velemenyek?

Figyelt kérdés

Van aki mostanaban rendelt?nemreg akadtam ra,es jopar dolgot osszeszedtem a kivansag listamra.

Ruhak,konyhai cuccok,gyerkocnek taska,feszitett vaszonkep...stb.

Milyen a minoseg ugy altalaban?ha nem jon meg,serulten erkezik,hibas akkor minden esetben visszautaljak a penzt?

Tenyleg minden vasarlasnal kulon,kulon van posta koltseg?

Egesz delelott errol olvasgattam,de megoszlanak a velemenyek,es van ami mar nagyon regi is.

Koszi.


2017. júl. 15. 11:08
 1/3 anonim válasza:
Párszor rendeltem, mivel körmös vagyok, műkörmöket,ecseteket stb... Többnyire a mi üzleteinkbe is pont ilyenekre bukkanok,de mivel minden kínai a kitartásuk és a minőségük is olyan... Viszont viszonylag olcsó ezért nem annyira zavar. Sajnos elég sokáig kell a cuccok megérkezésére várni, és a pénzt a kártyádról előre kell láthatatlanba elküldeni. A posta tényleg külön van, mivel más-más üzletekből rendelsz,és a rendelt dolgokat logikusan, külön is póstázzák. Nekem eddig a Wish-ről minden épségben megérkezett,bár volt már hogy az Ebay-ról érkező telefontokra csak azt a választ kaptam hogy útközben elkeveredett ill. elveszett a csomag és nem érkezett meg. Szerintem mindig rendelj dolgokat kisebb összegért, amikért nem baj ha tönkre megy vagy szállítás közben elveszik :)
2017. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én utoljára július 2.-án rendeltem 4 dolgot, és ebből tegnap kaptam 2 csomagot . Szóval elég gyors volt most, meg is lepődtem.

Én már több rendelésen túl vagyok, és van/volt olyan, ami nem jött meg a kiírt időpontra. Sőt, olyan is, ami abszolút nem jött meg. Ezeknek vissza lehet kérni az árát. Ha hibás, nem a rendelt méretet küldik, szintén vissza lehet kérni az árát. Ezekről mindig fotót kell küldeni, hogy el tudják dönteni, hogy valüban hibás-e, amit kaptál.

Postaköltség minden terméknél van, ha ugyanattól a bolttól rendelsz több dolgot, akkor is minden termék után kell pluszban pk-t fizetni.

Minőség: valami jó, valami nem.. Én azt ajánlom, hogy mindig olvasd el a leírást meg a véleményeket. Ki lehet fogni jó dolgokat, de nagyon rosszakat is.

2017. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.reggel probakepp rendeltem ilyen szamos,betus hutomagnes csomagot.mert a picur szereti pakolni oket.

Elvileg aug 24. et irtak szallitasnak,de este jott egy email,hogy a bolt mar kesziti,es varhatoan 3 napon belul szallitanak.

Kivancsi leszek.

2017. júl. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!