Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rövidnaci az ami még...

Milyen rövidnaci az ami még elfogadható egy lányon?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kinek hol a határ, milyen az a rövidnaci amit felvennétek vagy ízlésednek tartotok még egy lányon?:)

2017. júl. 15. 23:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Én csak olyat hordok, ami a fenekem teljesen eltakarja, az annál rövidebb szerintem gusztustalan.
2017. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Amiből nem látszik ki a muff!!
2017. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Semmilyen, az egy fiúknak való laza viselet. Nagyon ízléstelen számomra egy lányon hossztól függetlenül. Ráadásul nincs semmilyen praktikus oka, hogy egy lány ilyet hordjon! Ha meleg az idő, akkor ott vannak a lengébb anyagú szoknyák; azokból is vannak térd fölött érők, vagy hosszabbak. A szoknya nyáron szellős, kényelmes viselet, ráadásul csinos, nőies is, ami egy rövidnadrágról már nem mondható el...

26/f

2017. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha a popsihajlat kilátszik, akkor már elég rövid és szexi.
2017. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Sosem hordok szoknyát, minit főleg nem, a rövidgatya viszont teljesen kényelmes. Még jó, hogy nem érdekel, ki mit szól hozzá, igaz, emberek közé bőven térd alatti nadrágban megyek.


Ami másokat illeti, nos, a feneket takarja azért, ennyi. Bár egy szexi lány felőlem pucéran is szaladgálhat, nekem semmi bajom azzal sem (OK, egy nem szexi is, legyek már igazságos). Én nem fogok.


Múltkor strandon láttam egy kislányt, a fél feneke (gyönyörű kerek meg apró, nem vagyok pedofil, de csinos kislány volt) kinn volt a nadrágból, az valahogy nem tűnt ízlésesnek nekem, de lehet, hogy velem van gond. Az inkább a felkínálkozó s határozottan idősebb csajoknak való, túl szuggesztív viselet.

2017. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen még elmegy szerintem: [link]
2017. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez is jó [link]
2017. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

egy 26 éves fiú nagyon tudja, hogy milyen kényelmes egy szoknya...

én feneket takarónál rövidebbet nem veszek fel, de másoknál az se zavar ha meztelenek.

2017. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

3as: látszik, hogy sose volt még rajtad szoknya. Tudod, nem mindig van kedve az ember lányának arra figyelni, hogy kilóg-e épp a bugyija ha leül, fellép a villamosra, vagy a nyakába fújja a szél a mozgólépcsôn... A rövidgatyában sokkal kényelmesebben lehet mozogni és igenis csinos viselet.

Én egyébként comközépig érônél rövidebbet nem vennék fel saját ízlésem szerint, de nem zavar, ha máson rövidebb van.

2017. júl. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Ja, húzzak szoknyát, ha meg a szellő fellibbenti (lenge anyagú szoknya érhet térdig is, a szellő úgy lobogtatja, mint egy zászlót), akkor meg magautogató r.banc vagyok, ne csodálkozzak ha kapom a megb.szlak beszólásokat.
2017. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!