Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy pasi esti fürdés...

Ciki, ha egy pasi esti fürdés után ugyanabba az alsónaciba bújik vissza, ami aznap volt rajta?

Figyelt kérdés
Mondjuk szerda van,a pasin ott az alsógatya,majd elmegy fürdeni és ugyanazt az alsónacit veszi vissza ami aznap rajta volt.Ez valami pasiszokás?
2008. okt. 17. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem koszolta/büdítette el, és nincs rajta az éjjel (pizsama helyett) - akkor nem gond a 2 nap.

A férfiakból üzemszerűen nem csorog a lé, mint a nőkből. Ha mégis, akkor betegek. A nőknek pedig a működése ilyen (ha egészségesek, akkor is).


Ja: aki esetleg lepontoz, odaírhatná a forrásait.

Ugyanis a kérdés nem az, hogy TETSZIK-e a válasz - hanem az, hogy HASZNOS-e a válasz?

2008. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem pasiszokás. Én minden fürdés után új nadrágot veszek fel.
2008. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem sem. De, én inkább azzal magyaráznám, hogy a férfiaknak sokkal könnyebb dolguk van a kisdologgal kapcsolatban mind technikai, mind higénés oldalról. ;)
2008. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem pasiszokás.Ha megfürdik minek veszi vissza a piszkos alsógatyát?Attól hogy szemmel láthatóan nincs rajta piszok,attól még lehet rajta.Meg ha netalántán még izzad is...
2008. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább vegyen tisztát. Attól hogy nincs rajta külső látható szennyeződés, attól még egész nap rajta volt, beleizzadt stb.. Ha már megfürdik váltson fehérneműt is, nekem így egyértelmű.
2008. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem igenis probléma a nem napi tiszta alsógatya, ugyanis a pasik többsége (tisztelet a kivételnek) nem törlik meg a fütyijüket pisi után, hanem csak lerázogatják (erről mindig az a vicc jut eszembe, hogy egy húzás kevés, három már önkielégítés :) ) és hát ez nem mindig sikerül úgy, hogy ne csepegjen utána...
2008. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt írta hogy a pasikból nem folyik a lé,hm...,elmennek pisilni és megrázzák,ami a csövön maradt azt a bugyi felszívja...És ha este ugyanabba fekszik le,az már érzik.A nőknek feltalálták a betéteket,a férfiaknak estére ott a sárga folt...
2008. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz...és nem pasiszokás. Az én párom mindig tisztát vesz... Az oké, hogy nincs folyásuk mint a nőknél, de azért egész nap abba izzad, pukizik, meg pisi után nem jön ki teljesen minden a csőből és pár csepp a gatyába langol... ("Rázom jobbra, rázom balra, az utolsó cseppet mégis a gatyám kapja.")
2008. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom,ahogy írtátok..pisimaradványok,puki,izzadság,stb...brrrrrrr..szerintem is gáz..de ha még nem lenne pénze az illetőnek annyi alsógatyára,hogy minden napra új jusson,talán megértem,de akkor meg szerintem ott a mosógép..olyan pasi meg szerintem nincs aki levendula illatú ott alul..ha van,léci szóljon!
2008. okt. 18. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
bocs, én rózsaillatú vagyok ott lent. :(
2008. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!