Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy pasi esti fürdés...

Ciki, ha egy pasi esti fürdés után ugyanabba az alsónaciba bújik vissza, ami aznap volt rajta?

Figyelt kérdés
Mondjuk szerda van,a pasin ott az alsógatya,majd elmegy fürdeni és ugyanazt az alsónacit veszi vissza ami aznap rajta volt.Ez valami pasiszokás?
2008. okt. 17. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem nem ciki, hanem gusztustalan. Szerintem a tiszta alsonemu a tisztalkodas resze... Es valoban... a pisi... ami belecsepeg a naciba... es buzlik... :(

Gondolj csak bele... megfurdesz, felveszed a "piszkos" alsogatyat es randira mesz... esetleg osszefekudnel valakivel... telolod a nacit... es elajul a csaj a pisiszagtol... :( Kellemetlen :)

(Ismertem egy ilyen pasit. Nem is jott ossze a dolog. Pont emiatt. Nem volt gyomrom hozza.)

2008. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz (fickó lennék).


Én annyira kényes vagyok erre, hogyha véletlenül nincs tiszta alsóneműm, akkor egy használtat kimosok kézzel, és vasalóval megszárítom.

2008. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
79%
ez pusztán lustaság... ha vki fürödni megy, akkor ahova ledobja a gatyeszt, valószínűleg egyszerűbb felvenni onnan, mint elmenni a szekrényig, és vissza
2008. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!