Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék csinosan, elegánsan...

Szeretnék csinosan, elegánsan öltözködni, de nagyon izzadós vagyok, ezért eddig csak sportos, bő ruhadarabokat hordtam. Mit tudnátok tanácsolni, hogy tudnék nőiesebben öltözködni anélkül, hogy mindenki látná a hatalmas foltjaimat?

Figyelt kérdés

Ugyanis új munkát kaptam egy irodában, ahol fontosabb lesz a megjelenésem, mint a jelenlegi állásomban.


23L


2017. júl. 17. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltal mar orvosnal evvel a problemaval? Lehet, hogy valami tok banalis oka van, ami siman megoldhato, te meg szenvedsz vele evek ota...
2017. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orvost nem kérdeztem, nem gondolnám, hogy ez egy betegség lenne, mert mindenki ilyen típus sajnos a családban. De legközelebb rákérdezek, végülis nem veszíthetek vele.
2017. júl. 17. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Siman okozhatja hormonzavar vagy valami nogyogyaszati problema. Hiaba izzados mindenki a csaladban, az nem normalis, hogy szimplan irodai munkatol (ha csak nincs 40 fok az irodaban) tiszta izzadsagfolt legyen a ruhad. Vannak izzados es kevesbe izzados emberek normalis szinten, de ez mar siman a hiperhidrozis esete, ha ennyire durva, hogy nem tudsz miatta felvenni egy passzosabb ruhat, felsot, mert "hatalmas foltjaid" lesznek. Egyebkent van izzadasra gyogytea is es a sportolas is javit rajta, mert elkezd tartalekolni a szervezeted az intenzivebb igenybevetelre, ezaltal normal esetben nem fog rolad szakadni a viz. De elsokorben orvoshoz kellene menni. Legalabb egy hormonsort, verkepet nezetni, meg egy nogyogyaszati vizsgalatot megejteni.
2017. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valami dresscode a munkahelyeden?
2017. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt róla szó, csak azért mégis egy iroda, nem járhatok pulcsiban folyton. Amúgy a pántos felső és egy vékonyabb dzseki/blézer pl az még bejött, azon nem látszik, ha megizzadok (bár én érzem), de mondjuk egy fehér ing vagy szűkebb színes póló sajnos foltos lesz mindig 1-2 óra után, ezekből max feketét tudok felvenni, amin nem látszik. Légkondiban nem izzadok annyira, de mire beérek tömegközlekedéssel, ahol 50 fok van, már reménytelen az ügy...
2017. júl. 17. 17:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Vérképem 1 hónapja volt, vashiányon kívül semmi bajom, nőgyógyász szintén kb. fél éve látott.

Köszönöm a válaszod :)

2017. júl. 17. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A honaljad izzad nagyon vagy mindenhol?
2017. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kezem is izzadós, volt olyan körmös, aki el sem vállalt...
2017. júl. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!