Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek! Lábujjközepes vagy a...

Hölgyek! Lábujjközepes vagy a retro papucsot viseltek inkább az utcán?

Figyelt kérdés

#papucs #lábujjközepes
2017. júl. 21. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Papucsot az ember nem visel az utcán, maximum ha éppen strandra megy.
2017. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Szerintem a papucs nem utcai viselet, annál stílusosabb vagyok. Kivéve üdülőövezetben, akkor sima "retro" strandpapucsot, de nem a retro anyagút, hanem jobb fajta gumit.
2017. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érdemes általánosítani. Lehet, hogy te személy szerint csak strandon viselsz papucsot, de a többség nem így gondolkodik.

Máskor legyél szíves a kérdésre válaszolj!

Köszi!

2017. júl. 21. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
A kérdésre válaszoltam, szívecském. Az is válasz, hogy nem hordok. Már a kérdés is szarul lett feltéve, mert feltételezi, hogy aki hölgy, az mindenképp hord papucsot utcára. (elárulom amúgy, hogy illedelmes és igényes nő nem fog papucsot felvenni, kiv. ha idős és másba nem fér bele a feldagadt lába)
2017. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
De a hurka az egy teljesen korrekt étel, a papucs pedig nem az utcai viseletnek. A kérdésed inkább egy "a csótány vagy a poloska finomabb-e" témának felel meg.
2017. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyiket sem,teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolókkal,hogy a papucs nem utcai viselet.Nem ócska 200forintos papucsaim vannak,mégsem flangálok az utcán bennük.A kérdésedre válaszolva(nehogy problémád legyen itt is)egyiket sem viselem az utcán.
2017. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszokból ítélve nem leszek népszerű, de azért leírom...


Szóval van nekem egy fekete-rózsaszín mintás retro stílusú papucsom, itthon a faluban ezt szoktam hordani.


Ma ebben voltam dolgozni (Fagyisnéni vagyok :-)), tegnap délután pedig a kisboltba mentem benne, bicajjal. Igen, papucsban bicikliztem, bátyám szerint lehetetlen, mindegy...


Városba azért nem mennék ebben a papucsban.


L/25

2017. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig lábujjközes papucsokat hordtam nyáron, de még idén szeretnék venni egy retro stílusút, egyre jobban tetszenek nekem, főleg rózsaszínben.
2017. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!