Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez hasonló adidas cipőt...

Krisstinho kérdése:

Ehhez hasonló adidas cipőt ismer valaki?

Figyelt kérdés

Volt évekkel ezelőtt egy adidas cipőm, nyers gumi talpa volt ami a sarka felé recés,mint ha lamellák lettek volna, tiszta bőr volt az egész, és a nike-nak van hasonlója de adidas-ban nem találok, tudnátok segíteni esetleg?


[link]



2017. máj. 23. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adidas Dragon!
2017. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ és a segítséget az adidas dragont ismerem hasonló de nem az amit én keresek, de találtam egy fotót, igaz ez egy gyerek cipő de ilyenem volt férfiban! De sehol nem találom a nevét vagy hogy hol lehetne kapni.....pedig ennél kényelmesebb cípőm nem volt évek óta vadászom....

[link]

2017. máj. 24. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Melyik az ezek közül?
2017. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem betölti a fényképet.....ha lefelé görgetünk (én 8-at tekertem kb) lesz egy manchester united foci mez(az egyetlen mez ami az oldalon van)mellette egy barna talán adidas túra cipő és az alatta lévő sorban balról a negyedik kép, egy converse tornacipő mellett, egy gyerek cipő lesz a képe.
2017. máj. 24. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, most betöltötte a képed.

Adidas Gazelle talán, de inkább az Adidas Rom! De, ha ezek se, segítek tovább, csak kéne még infó! :D

2017. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy az adidas Zx családból valamelyik, adidas micro pacer vagy Adidas L.A. Trainer vagy Adidas Marathon Trainer vagy Adidas Achill vagy Adidas Oregon vagy Adidas SL72...
2017. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, utána nézek ezeknek, igazából kerestem minden féle módon de alig találok róla képet. De örülök hogy te így otthon vagy benne, legalább van valami kiinduló pontom köszönöm szépen :D
2017. máj. 24. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem megtalálod, és valahol be is tudod szerezni majd!
2017. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

találtam egy hirdetést a vaterán egy az egyben ez volt csak más színben, de minden ugyan az volt rajta hátha ezen jobban látszanak a dolgok, mert amiket mondtál voltak nagyon hasonlók de nem ez, és persze ha nem találom meg sem nagy baj mert lehet nem is gyártanak már ilyet, de a remény hal meg utoljára!


[link]

2017. máj. 24. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek után sajnos meg kell kérdezzem: 100%, hogy ami neked volt, az egy eredeti adidas cipő volt? Ehhez tényleg csak hasonlót lehet találni, ami arra következtet hogy ez a linkelt vaterás sem egy eredeti! Persze nem biztos, lehet csak valami nagyon kis számban gyártott és ezért nem találok rá! Az már viszont sajnos biztos, hogy venni nem nagyon tudsz, de vannak most is hasonló állású cipő az adidasnak!
2017. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!