Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Félek ki menni a strandra?

Félek ki menni a strandra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem vagyok valami sovány alkat van felesleg a hasamon és a combomon is de a még hozzá narancs bőrös is vagyok egy picit 171cm vagyok és kb olyan 80-90kg között vagyok :) ha esetleg tudnátok valami ruha darabot amiben ki mehetnék akkor aszt nagyon meg köszönöm.

Ui: körte alakom van.


2017. júl. 22. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
2017. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bikinit szerintem ne vegyél fel, vagy ha igen, akkor magasderekú bikinialsóval.

Vannak nagyon jó egyberészesek, tankinik is. De van olyan is, hogy fürdőszoknya, szerintem az is tök jól tud kinézni.

És annyira durván nem lehetsz kövér, 170/80 az még nem a világ vége, 170/90 az viszont már kicsit sok, de ettől függetlenül nem biztos, hogy nagyon kövér vagy.

2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 cm vagyok, 52 kg és nekem is a combom a problémám.. a hasam még nagyjából ok lenne, de a combom nem feszes, vastagnak is találom, úgyhogy én sem megyek strandra, mert szégyellem :D


De egyébként van ilyen strandra való "lepel", amit magadra tudzs venni, ha kijössz a vízből. Ilyesmi: [link]


swimsuit coverup néven keress rá:)

2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Fogyókúrázz, narancsbőr már egy elég nagy jel, hogy van felesleg. Az meg a másik, hogy az egészségedet is csak roncsolod, hogyha túlsúlyos vagy. Nem fog lemenni azonnal mind ez, de jövőre már magabiztosan sétálhatsz a strandon bikiniben...

És ameddig meg nem fogysz le, ne szégyelld magad, mert teszel valamit (ha teszel), hogy jól nézz ki.

P.S: Egy csomóan hasonló súlyban vannak, mint te, és nem látom, hogy strandon kiröhögnék őket vagy hasonló, úgyhogy ne érezd rosszul magad.

2017. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor annyi kiló voltam mint te akkor tankinit hordtam, de mióta híztam még azóta inkább nem is megyek strandra :/ vagy ha mégis elcibálnak ruhástól mentem be a vízbe.
2017. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

"Egy csomóan hasonló súlyban vannak, mint te, és nem látom, hogy strandon kiröhögnék őket vagy hasonló, úgyhogy ne érezd rosszul magad."


A világ nem egy gimis film, ahol az emberek nyíltan bunkók egymással. Az emberek kamaszkorukra megtanulnak alakoskodni. Nem fognak nyíltan kinevetni valakit, vagy a szemébe mondani amit gondolnak, legyen az illető akármilyen kövér vagy ronda. Ez egy társadalmi norma.

2017. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyik barátnőm 120 kilós és simán kimegy egyberészes fürdőruhában.

Annyi nálad kövérebb ember van ott, hogy nem leszel kirívó.

2017. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Fogyókúrázz, narancsbőr már egy elég nagy jel, hogy van felesleg."


Ez úgy baromság, ahogy van. Rengeteg teljesen normális, plusz kilóktól mentes nőnek van narancsbőre. Sőt, modellek retusálás nélküli képein is gyakran látszik, pedig rajtuk semmi felesleg nincs. Elég aktuális, de ha a vizes vb-n megnézel néhány női sportolót, náluk is előfordul, pedig izmosak és alapvetően vékonyak. A narancsbőrre való hajlam sajnos nagyon gyakran öröklődik, egyáltalán nem kell hozzá túlsúlyosnak lenni.

2017. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. :)
2017. júl. 23. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Vékony vagyok és van narancsbőröm... ez a mozgáshiány jele is, nem csak a kövérségé.

Amúgy menj ki olyan fürdőruhában ami tetszik. Nem azért mész strandra, hogy másoknak megfelelj, hanem azért hogy szórakozz.

2017. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!