Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, vagy ne foglalkozzak vele?

Gáz, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Vettem egy kínai üzletben egy Sport cipőt, mert nagyon meg tetszett a stílusa. Később tesóm mondta, hogy ez egy márkás cipő utánzata. Nincs rajta jelzés, csak hasonlít rá. Már korábban is jártam így egy másik cipővel. Nagyon gáz, ha hordom? Egy kicsit tartok tőle, hogy akik ismerik a cipőt, azok ki évének vagy lenéznek, mert azt hiszik, hogy az olcsó utánzattal akarok villogni.

2017. júl. 24. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mit számít, mit gondolnak mások? Egyébként meg sok embernek nincs pénze márkás holmikra. Ha neked tetszik, és kényelmes is, akkor hordd nyugodtan.
2017. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szrd le.
2017. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sokkal gázabb, ha veszel egy utánzatot amin rajta van a márkajelzés(olyanra gondolok, hogy pl 1000 ft-os pólóra van rányomtatva egy Armani logó). Mivel ezen nincs semmi csak hasonlít rá, így szerintem egyáltalán nem gáz. Manapság már úgyse csinálnak semmi egyedit, mert tömeggyártás van.


Másrészt valószínűleg kutyát sem fogja érdekelni mi van rajtad.

2017. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az Armani hogy csinálja a pólóit?? Adott egy mezei póló azt rá ba ssza a logóját azt nesze Armani fizessé 20.000-et te meg megveszed azt rajnak érzed magad.👌
2017. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elsősorban az ilyen józsefvárosi piaci armani és az eredeti közt lévő különbségre gondoltam, vagy ugyanez a LV-vel volt még korábban. Lehetett kapni szinte tök olyan táskát miközben csak replika és menőztek a 2000 ft-os táskával, hogy eredeti LV táskájuk van.
2017. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki közvetlen közelről nézné, akkor gondolkodna rajta, hogy valódi, vagy utánzat.


Az a lényeg, hogy kényelmes és Te kedveled.


Sok olyan dolog van az életben, amivel nem szabad túl sokat foglalkozni, hanem azt kell nézni, Neked mi a jó. Más is ezt teszi.

2017. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!