Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy új életet tud kezdeni? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, viszont az egész családja és ő is füvezik, dolgoznak meg viszonylag jó körülmények között élnek, de a szülők viszik a "zöldségeket" a srácnak. Azt mondja le akarja tenni, de én kétlem, hogy ilyen körülmények között le lehet. Egyébként a srác nagyon zárkozott, egésznap otthon gépzik. Annyi szól mellette, hogy vonzó és jó képű, sok barátnője volt már. Foglalkozzak ilyen emberrel? Változhat szerintetek?
2017. júl. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi szól mellette, hogy vonzó és jó képű, sok barátnője volt már."


Istenem. :DDD

2017. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah és az is, hogy én szívesen kimenteném a bajból, és küzdenék azért,hogy javuljon a helyzet.. vagy ez gyerekes hozzáállás?
2017. júl. 17. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi szól mellettehogy jóképű meg vonzó?Tipikus tini hozzáállás.Ne félj, szép a piros alma de belül romlott.
2017. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a felnőtt párkapcsolatokba való.

Komolyan, azért lennél egy füvessel, mert jól néz ki, meg sok csaja volt előtted? :DDD

21/L

2017. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges a megmentőt játszanod.
2017. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyomd fel a szülőket. Garantáltan lejön majd a cuccról.


Viccet félretéve én nem pazarolnék rá időt.

2017. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!