Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresek egy felsőt! Valaki...

Keresek egy felsőt! Valaki ráismer a leírás alapján? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Keresek egy felsőt amit láttam már fehérbe és a mostanában nagyon divatos babarózsaszínben. A fazonja: Vállratolható-vállkivágott és ilyen nagy,hosszú fodor van rajta. Akin láttam egyik lány azt mondta h a bershkában vette a másik meg h nem emlékszik...bár szerintem csak nem akarta elmondani,le akart rázni.A bershkában nem találtam de az is eszembe jutott hogy lehet tavalyi divat bár nem hiszem mert ez a fazon most jött divatba. Ami még fontos: Nem haspóló. Full a derékra,testre simul mint egy cicagatya de elméletileg normális a mérete.

Ha valaki ráismer,esetleg van hasonló pólója elmondaná nekem hogy kb.mikor és hol vette?

Nagyon szépen köszönök minden értelmes választ és segítséget!



2017. júl. 25. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én h&m-ben vettem ilyet február körül. Sok sikert :D
2017. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt h Bodony Barbin is láttam a fehér verziót
2017. júl. 25. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmiket találtam:

[link]

[link]

2017. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves #3. Ezeket én is néztem. Nekem olyan kéne mint a bordó csak amit én keresek elöl nincsen az a kis v kivágás és ha oldalra lapozol látszik h haspóló. Egész du a netet túrtam. De én is ezt találtam csak. Remétem h itt valaki tud segíteni.

De ezt is nagyon köszönöm.💜

2017. júl. 25. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor irány a pláza vagy kínai, és nézz körül, most mindenhol ezek a váll nélküli, fodros felsők vannak.
2017. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!