Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ilyen cipőt...

Mit gondoltok, ilyen cipőt csak hosszú nadrághoz lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Vagy pl. térdnadrághoz is jól megy? Nem sportoshoz, hanem amit az ember felvesz pl. munkahelyre. (Egy ismerőssel nem értettünk egyet, azért kérdezem.)


Női cipőről van szó.


[link]


2017. júl. 25. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerinte ez csak hosszú nadrághoz jó.
2017. júl. 25. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túl komoly darab, csak hosszúhoz, térdnadrághoz semmiképp.


Esetleg ilyen elképzelésben: [link]

Rövidnadrághoz akkor lenne jó, ha ahhoz úgy is öltöznél (kicsit indie stílusban, ami nem megfelelő ebben az esetben) Itt nézz körül: [link]

2017. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Főleg az a problémám, hogy egy betegség miatt elég nehéz olyan cipőt találnom, amiben nem fáj a lábam, és tetszenek a topánkák meg ilyesmik, de vékony a talpuk.
2017. júl. 25. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoknyához szoktak ilyesmit hordani, térdnadrággal kicsit nehezen tudom elképzelni, de ha tényleg elegánsabb, akkor talán elmegy.
2017. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keseredj el, most mindenhol leárazások vannak, biztos találsz csinos és megfelelő cipőt a munkába! De nem csak a vékony talp számít, hiába vastagabb, ha szr anyagból készül (lásd: olcsó edzőcipő). Ennek a dandynak is vékony a talpa, nekem van hasonlóm a deichmannból, nem tudok benne sokat lenni. Nem tudom hány éves lehetsz, de én a saját anyukámat is egy szolidabb Vansre ráakarom beszélni, hogy abban futkosson boltba stb, mert neki is fájós a lába, és nekem (bokasüllyedés) nagyon jól tartja.

Ilyesmi nem lenne jó?

[link] (hasonlóm van)


21/L

2017. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta vettem cipőt, ha nem is hasonlót, de jellegében ilyet. Az meglep, hogy valaki azt írta, szoknyához ez jó. Tényleg vannak, akik ezt szoknyához hordják?
2017. júl. 28. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon trendibe kell vágnia magát hozzá, hogy jó legyen :D
2017. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég ellentétesek a vélemények. :D
2017. aug. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!