Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vásárolnak sokan a...

Miért vásárolnak sokan a kínaiakban, mikor majdnem olyan árakon mozognak, mint a márkás boltok?

Figyelt kérdés

A kínaiban 6000-65000 Ft körül mozognak a nadrágok, kényelmetlenek, büdösek, gyorsan rongyolódnak. A felsők szintén 4-5000 Ft-ok, a kabátok 10-12000. A cipőkről meg ne is beszéljünk, 9-10000 Ft, büdös mint a bűn, kényelmetlen.

Én a New Yorkerben, a Tally Weijlben és a Deichmannban szoktam vásárolni, jó, nem olyan nagy márkák, de én szeretem a ruháikat, nekem nagyon bejöttek. Cipőt néha a Playersroomban veszek, ez már kicsit drágább, de legalább kényelmes, tartós és nem büdösödik bele a lábam.



2017. júl. 27. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez még mindig tévhit hogy a márkás ruhák drágák. Egy ideje én is new yorkerben és h&m ben vásárolok, néha a tallyban, mondhatni már olcsóbbak az alapdarabok, ha leárazás van pedig kifejezetten megéri (nemrég vettem 10000ért 5pulcsit)
2017. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mégis mindig tele vannak a kínaiak.
2017. júl. 27. 11:38
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a h&m es, New Yorkeres, c&a s farmerek 8-10 ezerért drágák, kínaiban max 5 ezerért már találok nadrágot, ami időben kb ugyanannyit bír, így nem sajnálom. Alap darabokat a fenti boltokban veszek, mert jobb anyagúak és jó áron vannak. Cipőt, szandált csak márkásat és bőrt veszek drágábban, mert az 5 év után is lábbeli marad, nem is veszek gyakran ilyet.
2017. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon kényelmetlenek a kínais farmerek.
2017. júl. 27. 11:47
 5/21 A kérdező kommentje:
A New Yorkerben is kapsz 6300 Ft-ért, inkább adok érte pár száz Ft-tal többet.
2017. júl. 27. 11:48
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a New Yorkerben, a Tally Weijlben és a Deichmannban is ugyanolyan rossz minőségű cuccok vannak, mint a kínaiban, nem csoda, hogy ugyanannyiba kerülnek. Inkább fizetek kicsit többet a springfieldbe és társaiba, de azok a ruhák legalább állnak is vhogy az emberen, pedig vékony vagyok és nem is mennek tönkre évekig
2017. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

El kell, hogy keseritselek, de amiket felsoroltal markak kb. ugyan olyan minoseguek, mint a kinai aruhazban a ruhak. :D Csak a Tally tragya minosegu ruhai nevetsegesen tularazza, mert megteheti, a 15 eves pics-ak ugyis megvetetik anyuval, mert kb ennek a korosztalyt celozzak.

Szoval nyugodtan nezd le azt, aki kinaiban vasarol, nagyon proli, es nyugodtan aludj ugy hogy te is ugyan azt a ruhat veszed meg ketszer annyiert, csak a plazaban :DDDDDD

2017. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hú de beszóltál. Jah nem.

Érdekes az én ruháimnak semmi baja.

2017. júl. 27. 13:21
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, nekem volt olyan kínai cipőm, ami 2 évig bírta, amit meg a deichmanban vettem fél év után tropa volt.

Nem tudom mikor értik már meg az emberek, hogy MINDEN kínai, egyedül a névtől drágábbak az általad említett boltokban, semmi mástól.

Meg különben mit zavar téged ki hol vásárol? Nem hiszem, hogy bármi közöd lenne hozzá...

2017. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na ne mondd, hogy nem különbözik anyagban meg szabásban a kínaiaktól.
2017. júl. 27. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!