Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hagyományos "fecske", tapadós...

Hagyományos "fecske", tapadós hosszabb szárú, vagy az úszóshort viselete a preferált strandon?

Figyelt kérdés

A hagyományos speedo-t használom, de lassan egyedül vagyok vele...

30 F


2017. júl. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is a fecske jön be, csak azt hordok. És szintén speedo, annak kényelmes nekem a szabása. Szeretem ha nagy felületen ér a nap, a levegő, a víz és nem akadályoz úszáskor.

Még valami: a lányokon szeretem, ha alig van rajtuk valami, madzagos bikini, de a egy szál tangát felső nélkül szeretem a legjobban. Ha a lányoktól azt várjuk hogy vetkőzzenek, akkor mi férfiak sem adhatjuk alább.

2017. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen egyetértek! :)


Mancs ment!

2017. júl. 27. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is lassan úgy érzem, hogy egyedül vagyok, és "papának" tartanak, csak mert nem követem az esztelen divatot, amely szerint térdig érő, bő lebernyegekben, három rétegű hatalmas gatyákban "kellene" divatozni.


Az úszáshoz a legjobb a speedo, minél kisebb felületen takarja a testet. A napozáshoz is az a legjobb, mivel éri a levegő és a nap a testem, valamint mert hamar megszárad.


Tavaly olyan jó volt szeptember közepén Krétán! Az iskolaszezon miatt 40-es, 50-es korosztály volt döntő többségben a strandokon, és szinte minden férfin speedo volt, nem voltunk végre kisebbségben.

2017. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!