Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ronda, ha betűröm az...

Tényleg ronda, ha betűröm az ingem vagy a pólóm a farmerbe?

Figyelt kérdés
Anyáék mindig megszólnak, hogy milyen ronda, tűrjem már ki ( akkor is ha betűrős ing :D), és másokat is megszólnak, hogy nézd már milyen idétlenül néz ki. :D
2017. júl. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik tűrd be, én is be szoktam ha olyat veszek fel
2017. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig betűröm, nekem úgy tetszik. Ízlések és pofonok, a szüleid nyilván nem értenek mindenben egyet, vagy tetszik nekik, amit épp csinálsz.
2017. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szüleid voltak fiatalok, akkor a nem betűrés volt a divat. Most sztem egyáltalán nem ronda, sőt elegáns helyen az inget bizony be szokták tűrni (még anyukádék idejében is, csak erre sokan szartak magasról)... ami baj lehet az, ha nem jól van betűrve, nincs eléggé leegyengetve az ing.
2017. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ronda.

Én hordom így is, úgy is.

2017. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a leegyengetést hogyan értetted? Mert pl nekem egy felnőtt rokonom mondta, hogy csak úgy néz ki jól, ha buggyosan van betűrve. Nem akarok idétlenül kinézni, de van olyan ingem ami szerintem úgy mutat, ha rendesen be van tűrve.. :/
2017. júl. 29. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de elmaradottak még mostanában is sok helyen.Az ingne megfeleő méretűnek kell lennie,ne lógjon az ujja,igazidjon a tested vonalához.A legtöbb inget be kell tűrni.A fehér dressshirt-öket mindenképp.Amelyik ing túlér a slicced vonalánál,azt be kell tűrni,minden esetben övvel.Nehogy buggyosan tűrd be,az maradjon meg a TSZ bálra meg falunapra.Rendesen,feszesen tűrd be.Pólót is betűrhetsz,de fontos maga a póló,hogy milyen a stílusod.Ha érdekel az öltözködés nézz utána például youtubeon,megannyi küldöldi csatorna van ezzel kapcsolatban,mostmár néhány magyar is szerencsére.
2019. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!