Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Edző rövidnadrágot (gymsort)...

Edző rövidnadrágot (gymsort) nagy melegben vehetek fel utcára is, vagy csak edzésre és strandra?

Figyelt kérdés
Link: [link] 0x0/6pcs-sexy-mens-sports-running-shorts-boxers. Jpg

2017. júl. 28. 12:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok;

Nézd, pl ami az első két képen van, nem olyan rövid, mint ami az általad linkelt képen van, de nem olyan hosszú, hogy megsülj benne. Szerintem ezek jól néznek ki.

[link]

2017. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Azért ehhez kérdező, amit mutattál, már neked is tangát kell felvenned, nem? :D

Egy boxer már simán kikandikálna alóla.

A # 8-as vagyok. Nekem olyan combközépig érőek vannak. Azok még elmennek szerintem és tényleg nem izzadok benne jobban, mint egy ilyenben.

2017. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező!


Vigyázni kell ha pitcsákat mered sértegetni vagy számonkérni, mert nekik mindent lehet még minket fikázni is de mi vissza szólunk akkor már támadnak!

A 6,7 kislányoktól kérdezném ha a kérdező által linkelt nadrág nőies akkor itt ezeknél a pitcsáknál az acélbetétes bakancs nőies???

És mi indokol egy nőt hogy felvegyen egy ilyet, ellenben 40 fokban egy rövidnadrág viselete talán megengedett nem???

Amúgy meg miért kell egy fiúnak mindég férfiasan öltözködnie?

Néha a kényelem és a logika is előtérbe kerülhet,és egy igazi férfi férfi marad bármit is vesz fel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


5-ös. Látom te is a sablonizációt kultiválod a fiúknál!

Mindegyik ebben a se rövid se hosszú szharban van, akkor inkább rövidet veszek föl Én is mert jobban szellőzik és nem rohad bele a combom meg a sheggem.

2017. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13-as, emlékeztetsz engem valakire, akit már két hete nem láttam it.

Nem mondok nevet, de nagyon hasonló a sítlusotok.

2017. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
#12-es nálad a pont :D
2017. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

14!

Tudom kire gondolsz sok igazságot írt ide és sosem tudták értelmesen megmagyarázni a kérdését,hogy miért csak a fiúkat lehet természetesen bhaszogatni a kislányok meg akár öltönyben is flangászhatnak becsmérlés nélkül...

2017. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
7%

12! Ha tényleg nem izzadsz bele jobban egy hosszabb szárúba akkor a csajok miért nem azt hordják? Talán még szalonképesebb is lenne mint amikből kilátszik a fél pitcsájuk!


Jó a kérdésem? :)

2017. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jajj ne, kezdődik!! :D *popcornt elővesz*
2017. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

# 17

Azért mert a nők tangát hordanak és bikinit a strandon, a férfiaknak is ez kéne, hogy legyen a kötelező viselet?

Nem tudom te hogy vagy vele, de én abszolút nem vagyok kíváncsi a tangában domborodó farkakra és a kilógó seggszűrökre és hasonlókra. De kinek a pap, kinek a papné. Egy búzabárban nyugodtan felvehetsz ilyet is.

Azt pedig gondolom te som gondoltad komolyan, csak már más érved nem volt, hogy attól a pár centi laza szellős textiltő a combod körül fog patakokban szakadni rólad a víz, míg ha az nincs, akkor fagyási sérülésekkel visznek majd kódházba.

Mert ha ez így lenne, akkor gondolom nyáron mindenhova félmeztelenül jársz. Hiszen egy póló sokkal többet takar és még hőgutát kapsz miatta. Egy szál tangában jársz dolgozni, bankba, bevásárolni, postára, de még az államvizsgádon is így jelentél meg! :D

2017. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

19!

Miből gondolod hogy minden nő tangát hord?

Ennyi erővel fiúk is felvehetnek tangát mert van férfi tanga, egyébként ne csak a strandot vegyük figyelembe hanem az utcai ruházatot is.

És nem minden fiúnak szőrös a shegge de ha nem vagy rá kíváncsi ne nézz oda! Női szemmel egy női shegg is taszító mégis elviselik valahogy..

Búzabárba mehetnek a bakancsos csajok is ugye?

Akkor mégegyszer megkérdezem mert mindenről beszéltél csak a kérdésemre nem válalszóltál, ha az a pár centi ami eláll a combomtól és szerinted nem melegít akkor a csajok miért nem hordják így a munkahelyükön, utcán, bankba és esetleg az államvizsgán hogy írjak Én is ekkora baromságot. ?

2017. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!