Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni Békéscsabán...

Hol lehet venni Békéscsabán nagyon szűk extrém super-skinny farmert fiúknak?

Figyelt kérdés
A New Yorkerben vannak hasonlóak, de nem elég szűk, mert nem feszül rá a bokámra normálisan még akkor sem, ha 1-2 mérettel kisebbet veszek, ami már nagyon szorít. Pedig vékony alkat vagyok.

2017. júl. 29. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont azért nem találsz mert vékony a lábod. Venni kell egy neked való méretet, és bevetetni egy varrónővel! Egyébként csabán egy rakat sz*r szinte az összes bolt, legalábbis a férfi részleg!
2017. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, erre már én is gondoltam, hogy szűkebbre varratom. Akár úgy is, hogy beletétetek egy-egy cipzárat a lábszárakba alulról. Csaj gatyákon szoktam ilyennel találkozni, és nem rossz ötlet szerintem. :)


Esetleg van még ötleted, hogy ha nem is Csabán, de a környéken merre van olyan bolt, ahol ilyen nagyon feszes csőgatyákat lehet kapni?

2017. júl. 29. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal nem lesz szűkebb ha cipzáros lesz, egyszerűen csak be kell venni belőle, rutin munka annak aki varr! Normális boltokat legközelebb Szegeden találsz! :S

Viszont vékony alkatra mindenhol nehéz jó csőnadrágot kapni!

2017. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!