Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan fontos a 'Cipő'?

Miért olyan fontos a 'Cipő'?

Figyelt kérdés
Rengeteg márka, szinte mindenkinek van egy egy jó cipője. Vans, DC, Etnies,Converse, a vagány réteg. Néhányan "imádják" a cipőiket,felteszik myvipre, dicsekednek vele.. De miért van ilyen fontos szerepe a cipőnek?
2008. okt. 18. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
mert ez a divat. akinek nincs márkás cipője az már nem is menő. nekem is deszkás cipőm van, 900 forintos kínai, bőr, mégis jóízűen tudok röhögni amikor a haverom 15ezres Vans cipője beázik egy kis esőtől az enyém meg bírja... nem érdemes ilyen több-tízezres cipőket venni, egyszer volt 22ezres cipőm, pár hónap alatt tönkre is ment.
2008. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
én meg vettem 1cipőt egy kis butikba 2ezerért,aztán láttam ugyanazt a cipőt egy méregdrága boltban 20ezerért...csak vmi menő név volt a dobozán:D
2008. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okay,de nem ez volt a kérdés.. :D (am nem én pontoztalak le titeket)
2008. okt. 19. 01:12
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor válaszold meg magadnak....na pá
2008. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha az a lényege hogy mért ilyen fontos akkor egyszerü a válasz:

a cipő a leglátványosabb ruhák közé tartozik.

vannak nagy márkák aminek van ruhája parfüme és akár cipője is hogy mért mert évszaktol független mindig kell cipőt hordani és milyen menő már ha valakinek ilyen olyan fulmárkás cipője van ezért teszik ki myvipre meg mert a cipő tükrözi a stílust.

és egy nem márkás cipő is nézhet ki olyan jól hogy kirakja myvipre hogy hihi nekem ilyenem is van.

a cipő az egyik legfontosabb ruhadarab.

nekem sosincs márkás cipőm mégis nagyon szeretem őket.és én is olyan ruhát veszek fel ami kiemeli a cipőt pl szük farmer. ja és a cipő főjellemzője: minden stílusnak van saját fazonu cipője.

pl deszkás csuka magassarku hosszuszáru mindegyik fazon egy egy stilusu ruha legfontosabb kiegészitője

remélem erre voltál kíváncsi

2008. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,köszi!:) most már megvilágosodtam :D
2008. okt. 19. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én számomra nem a menőzés miattfontos, hanem mert azon járok, és szegény szerencsétlen lábam megérdemli a jó minőségű cipőt, a havi egyszeri pedikűrt is, a sok tortúráért aminek kiteszem. Képzeld el ha nem volna lábad ... Én nem sajnálom tőle, a minőség cuccokat, amíg megtehetem. Amúgy más ruhákban nem érdekelnek a márkák. Mondjuk cipőben sem a márka, hanem a minőség.
2008. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az elöttem szólókkal, de hozzátenném, hogy külföldön már az sem "menő" aki normális ruhákban jár, hanem ugyanúgy mint M.o-n még csak a cipőknél: az a menő, akinek márkás cuccai vannak. Csak a ruháknál több idő, amíg bejön ez a hülye "divat", mert a cipőkkel ellentétben ott nem annyira feltűnő, h milyen márkájú
2009. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szimpla fetisizmus
2009. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is unom, hogy az adidas meg a nike cipőim nem bírják ki 2hónapnál több ideig. :S

én is a kínaira szavazok :D

2010. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!