Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kitűzőt mennyire könnyű...

Egy kitűzőt mennyire könnyű elhagyni egy táskáról?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, csak különleges kitűző, sokat jelent nekem tényleg :D

Egy ilyen tornazsákszerű táskára akarom rakni.

Nemnagyon szoktam őket táskára tenni, inkább dzsekire.

Szerintetek el fogom hagyni? :DD



2017. aug. 2. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jó a biztostű része, jól záródik úgymond akkor nem, de ha gyenge akkor elhagyod könnyen, főleg táskáról, mert azt ha rajtad van nem mindig tudsz rá figyelni.

Simán, ha tömegbe vagy, és tolongás van, véletlen leeshet, vagy beleakadhat valamibe..

2017. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. aug. 2. 12:29
 3/6 Metionin ***** válasza:
A záró részétől függ. De amúgy megteheted, hogy a biztostű résznél ahogy van a kis karika, annál fogva odavarrod a táskához. Kívülről nem látszik, de ha véletlenül kikapcsolódik sem hagyod el.
2017. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Varrd le, mert te is biztosabbnak fogod érezni! :)

Sajnos én elhagytam egy részeg cicás kitűzőt, amikor beraktam egy ruhatárba a táskám... :(

2017. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 9. 11:18
 6/6 anonim válasza:
Tegnap CON végén csoportos hug közben leesett két kitűzőm. Szerencsére amint vége lett az egyik lány rögtön a kezembe nyomta mindkettőt, hogy "ezeket elhagytad" :)
2018. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!