Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő lenne a legjobb...

Melyik cipő lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Eleinte gondolkodtam valami szolidabb Adidas s Nike vonalban, talán még a New Balance is felmerült, de végül letettem ezekről. Majdnem mindenkin ezek a márkák vannak, persze nem divatként venném, de így kicsit már "kellemetlen".


Ezeket a cipőket néztem, átlagosan öltözködök, tehát farmer s póló vagy ing...

Fontos lenne, hogy strapabíró legyen a cipő, vigyázok is rá. Aminek a talpa varrot az szimpatikusabb.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Az utolsó nem lenne rossz, de ebben a világos színben elég korlátoltan lehet használni. Az egyik Lacoste-nál az oldala ilyen krokodilbőr hatású, lehet az se a legjobb választás. Bár élőben meg kell nézni.


Kíváncsi vagyok, melyik cipőt választanátok. Esetleg ha van tapasztalatotok a márkával kapcsolatban, azt is szívesen olvasnám.


Előre is köszönöm!



2017. aug. 2. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2,4,5, talan 6
2017. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a kettő szerintem,de inkább az első. A lacoste jó márka,nekem tartós,strapabíró.

2017. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még amitől tartok kicsit, hogy a talpa nem fog besárgulni? Lévén ugye, hogy fehér.


Az első jobb szerintem is, varrva van a talpa is. Bár ettől eltekintve nem lehet rossz a másik se.

2017. aug. 2. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem raktam ki, mert külföldről kellene rendelni. Árban ez is 20-22 ezer lenne.


[link]

2017. aug. 2. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a New Balance nagyon jó cipő, és kényelmes. Ajánlani tudom:)
2017. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyire strapabíró? Nem akarnám, hogy szétessen.
2017. aug. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!