Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy M-es férfi méretű póló...

Egy M-es férfi méretű póló mekkora méretű női pólónak felel meg?

Figyelt kérdés
Együtteses pólókat szeretnék rendelni, mindegyikből van női, kivétel egyet, abból viszont tetszik a férfi póló is, de annál a legkisebb méret M-es. Nagyon nagy az egy magamfajta S/M-es méretű lánynak akkor is, ha kicsit "boyfriendebb" stílusban venném fel? Segítő válaszokat előre is köszi :)

2017. aug. 2. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Jajj! De elegem van az ilyen feltünési viszketekséggel szenvedőkkel akik piti magyarázattal szolgálnak csak hogy férfi ruhába lehessenek nő létükre.
2017. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő, hát te hülye vagy 😂

Milyen feltűnési viszketekség???

Elárulom neked, hogy ezen az oldalon minden olyan pólót, amit szeretnék venni, megtaláltam nőiben, és kicsit csalódott voltam, hogy az egyikből csak férfit találtam. Viszont, nekem ez nem olyan nagy baj, mert - és itt lép életbe a kérdésem - ha egy M-es férfi méret nem olyan nagy egy nőnek, akkor végülis nekem az is jó, ugyanis a mintája viszonylag lányos, egyedül ugye a fazonja nem, de azt fel lehet dobni egy szoknyával, vagy bármivel. És azért nem kerestem a másik oldalon ilyet nőiben, mert egy oldalról szeretnék, ugyanis így a szállítási díj ingyenes.

Nem értem, hogy attól még, hogy kicsit praktikusabban és spórolósabban gondolkozom, miért kell rögtön a rosszat látni bennem, hogy tuti feltűnési viszketekségem van, meg transzi vagyok. (Semmi bajom velük, de nehogymár láttatlanban elkönyvelj engem olyannak egy ártatlan kérdés miatt, amilyen nem is vagyok!) Előbb gondolkozz, és utána cselekedj, és akkor megakadályozhatod, hogy ilyen debil, full értelmetlen kommentek kerüljenek ki a kezed alól 😂

2017. aug. 3. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
mindegyikből van női, kivéve ebből és neked PONT ez kell :-D
2017. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1%

Szóval ha én felveszek egy szoknyát azt feldobhatom egy felül egy inggel esetleg zakóval?

Eszem-fhaszom megáll komolyan mondom egy két nő mennyire beteg!

Hanyagold a férfi ruhákat vagy járj pszichológushoz!!!!!

Olcsó magyarázataiddal együtt.

2017. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát basszus, néhány embernek milyen lassú a felfogása!

Rendeltem HAT NŐI pólót és ebből nem találtam nőit. Mindenképpen akartam már egyet, mondom egye fene, jó lesz nekem a férfi is! De képzeljétek. Találtam máshol nőit, és AZT VETTEM MEG. Elégedettek vagytok? Lehet anyázni meg letranszizni meg minden, én szimplán tényleg csak nagyon szerettem volna egy olyan pólót. Amúgy együtteses pólóról van szó, tehát a minta is TÖK UGYANAZ. De még az is a fejemben volt, hogyha nem találok nőit, akkor majd átszabom a férfi pólót nőiesebb fazonra.

Miért kell hülyeséget belelátni MINDEN EGYES DOLOGBA?

2017. aug. 17. 06:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Viszketegség*
2017. aug. 18. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Istenem de jót nevettem,miért ne hordhatna egy lány férfi bandás pólót? XD
2017. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó kommentelő, ment a zöld kéz.

Gondolom, akik eddig írtak, csak a "mai divat" lányokat gondolják lánynak.

Vagy nem is tudom. De amikor megláttam ez első választ... nekem eszembe se jutott ilyesmi, annyira röhejes :D

2017. aug. 18. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz ilyenekkel.

Nekem is sok bandás pólóm van és mindegyik fiú póló és leszarom ki mit gondol a lényeg,hogy én jól érzem magam benne:D

2017. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarok velük foglalkozni, egyszerűen csak tényleg elképesztő, hogy miket tudnak egymásról láttatlanban feltételezni az emberek. :D
2017. aug. 23. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!