Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen nadrágokról?

Figyelt kérdés

Ebben a nagy melegben nem tudok farmert hordani, viszont nagyon csúnya szőrbenövéseim és hegeim vannak a lábaimon. Megvettem egy ilyen fazonú nadrágot (kevésbé feltűnő mintával)

Véleményeket szeretnék, hogy kinek hogy tetszenek az ilyen nadrágok? Kicsit bizonytalan vagyok, mert soha nem hordtam farmeron kívül mást utcán és fura, hogy ilyen "pizsama" nadrágban vagyok :D

Köszi a véleményt :D

Ilyen fazon:

[link]

19L



2017. aug. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon divatos és nőies. Tök jól feldob egy szettet. :)
2017. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vélemény, amikor megláttam a képeket: Fúj de rondák.


Nem az a lényeg, hogy kinek tetszik, vagy nem tetszik, az a lényeg, hogy neked tetszen és hogy szeresd hordani. :)

2017. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy ezeken a nadrágokon a minták nekem se tetszenek, csak a szabás miatt linkeltem a képet :) sokkal szolidabb az enyém.
2017. aug. 4. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon stílusosak tudnak lenni.

Nekem lazább van, és csíkos. És igen, az utcára megyek ki benne. ;)

Azt hordd, ami neked tetszik, ne befolyásoljon más véleménye.

2017. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BulmaSwan ***** válasza:
Nekem kettő ilyen lengébb szűk szárú nadrágom van. Én nagyon szeretem őket. Tök jól feltudják dobni a kinézetet. Egy fehér pólóval/felsővel tökéletes nyáron. Nyugodtan hord őket.
2017. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!